Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülőmnek be akarom jelenti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőmnek be akarom jelenti, hogy van barátom. Hogy kezdjem a mondanivalómat?

Figyelt kérdés
Kicsit nehezen esik le neki a tantusz és nem szeretem az egyértelmű dolgokat. :)
2010. nov. 16. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán hívd fel a barátodat, miközben ők ott vannak a közeledben.
2010. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyuuuuu képzeld lehet hogy nagymama leszel!!!!!!
2010. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van egy pasim és dugok is vele!

Na ez tetszeni fog nekik!

2010. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Találtam egy olyan embert, akitől megtudtam, hogy ami a lábam között van az nem csak pisilésre való.
2010. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Istenem, ez most komoly?! Szegény Kérdezőnek nem bírtok egy rendes választ adni!


Szerintem úgy kéne kezdened, hogy "Lehet, hogy ennek nem fogsz örülni, de szerintem jól döntöttem..." És innen folytatod, hogy van egy barátod, akivel maximálisan megértitek egymást, Te is szereted, Ő is szeret estébéestébéestébé! :D

2010. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Toreador ***** válasza:
"Anya, van pasim!"
2010. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

muter, van pasim.


Ennyi, ennél rövidebben nem érdemes. :D

2010. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Anyu! Emlékszel amikor a Totó kutyusunk állandóan átszökött a szomszéd fiú kutyához. Biztos nagyon tetszett neki..."


Egyébként egyszerűbb az egyenes beszéd.

2010. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
anya adjál kotont este jön a bikám!
2010. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!