Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ha ti hülyítetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha ti hülyítetek egy csajt akkor pl: miket csináltok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy "hülyítitek"?
2010. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*hülyítenétek
2010. nov. 18. 18:02
 3/7 anonim válasza:

vagy kb 1-2 éve a MOSTANI barátom 'hülyitett' ..megutáltam mint a sz*rt .. eljátszotta h tetszem neki, udvarolt stb.. most 8 hónapja , hogy eggyütt vagyok vele.Elég nehezen tudtam benne megbízni..de már minden oké.:)

ha szívatni akarod a kis csajt akkor össze fogod törni ha megszeret. gyűlölni fog.ebbe nem gondoltál bele?? miért akarod 1általán megszivatni? ..

de ha van rá nyomós okod vagy nem tudom .. akkor vágódj be nála .. legyél vele kedves .. vagy na érted mire célzom nem? udvarolj neki;)

2010. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok XD és nem áll szándékomban senkit hülyíteni csak kíváncsi, vagyok,hogy a mostani barátom hülyít-e...?
2010. nov. 18. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért? Miket csinál?
2010. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hosszú, ő egy érdekes figura..csak sokan átvertek már:S és ezért mindenkiben a rosszat látom,aztán állandóan résen vagyok nehogy "megégessem magam"
2010. nov. 18. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írhatsz nekem privát üzenetet, hogy mit is csinál pontosan. Szívesen segítek.:)
2010. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!