Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érdmes tennie a férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdmes tennie a férfinek próbálkozás előtt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a táplálkozás vagy bármi egyéb befolyásolja a sikerességet?
2010. nov. 16. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha enni próbálkozol, akkor mindenképpen szükséges hozzá táplálék. Különben sikertelen lesz a próbálkozás.
2010. nov. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fogamzásról beszélek! Szex, szerelem témakörben gondoltam nem kell megmagyarázni, de ha te szex közben enni szoktál, akkor jó étvágyat.
2010. nov. 16. 08:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, de lehet, hogy találsz valami étrendet a google-ban.

23/L

2010. nov. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem, baromira nem derült ki, hogy mire gondolsz, milyen próbálkozás. Ahelyett, hogy felfújod magad és hisztizel inkább vennéd észre a humoros kritikát, hogy fogalmazz egyértelműbben. Jó stílusban adta.
2010. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A dohányzás jelentős befolyásoló tényező. Csökkenti a megtermékenyítő-képességet, meg defektes génállományú spermiumok is termelődhetnek.

A táplálkozásnál annyi a lényeg, hogy mértékletes legyen. Dehát ez mindenkire igaz, nem csak arra, aki apa szeretne lenni. :)

Alhokol is mértékkel.

2010. nov. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen!


táplálkozás után érdemes kezet mosni illetve ha zsíros vagy olajos marad a szád érdemes azt is megmosni, illetve ha hagymás dolgot eszel akkor moss fogat vagy egy rágót vegyél be legalább.


És még annyiban befolyásolhatja , hogy ha nagyon vézna csontváz vagy akkor érdemes táplálkozni hogy megfelelő húsban legyél ne kövér de legyen rajtad valami hús is, és legyen színed, ne úgy nézz ki mint egy félholt aki mindjárt összeesik.

2010. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Írna valaki rendes választ is? Kérem, aki nem tudja a választ, az ne szóljon hozzá, csak azért mert fölös ideje van. A kérdés az, hogy milyen táplálkozás segíti a spermiumok mozgását, életerejét, és mennyivel előtte kell elkezdeni. Vagy nincs is ilyen hatás? Valamikor hallottam ilyenről, nem tudom, hogy igaz-e? Illetve ettől függetlenül kérdés még, hogy a génállomány szempontjából van e befolyásolási lehetőség? Nem dohányzom, nem iszom, de pozitív módon valami befolyásol? Egyébként az említett káros hatás valóban létezik, vagy csak városi legenda?
2010. nov. 16. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Am figyelj próbálkozni csak a kutyák szoktak. Ha szeretitek egymást és szeretnétek hamarosan összefog jönni.
2010. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 10:05


Már megkaptad a válaszodat. :D

Figyelj, ha valaki egészséges életet él, nem dohányzik, nem iszik mértéktelenül, és normál módon táplálkozik - kellő mennyiségű fehérje, nem túlzásba vitt zsír, mondjuk olyan normál táplálkzás -, meg egyébként mértékletes, normális életvitel, akkor ezen dolgok biztosan leheetővé teszik a normális megtermékenytő-képességet.

Ha ennek ellenére hosszabb próbálkozás után sincsen eredmény, akkor meg már célszerűbb orvoshoz fordulnotok a pároddal.

2010. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!