Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Névnapra jó lesz egy torta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névnapra jó lesz egy torta?

Figyelt kérdés
Pár hete vagyok még csak együtt a barátommal, és nemsokára névnapja lesz. Nem akarok semmi nagyszabásút, egy üveg valami elég személytelen, úgyhogy arra gondoltam sütök neki egy tortát. Szerintetek ez jó "ajándék"?
2010. nov. 15. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet. Látszik belőle, hogy tényleg érdekel, mert időt és energiát szánsz rá, hogy örömet szerezz neki. Azért előtte tudd meg valahonnan (ha még nem tudod), hogy milyen tortát szeret. :)
2010. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja,de csak fasztortát
2010. nov. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a páromnak egy Boldog névnapot! feliratos párnát vettem, mi sem ismertük egymást még régen. De ha édesszájú a barátod biztos örülni fog a tortának.

23/L

2010. nov. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!