Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon remélhetek? Ti találtato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon remélhetek? Ti találtatok már normális embert chaten?

Figyelt kérdés
Nem régen ment tönkre a házasságom és gondoltam ismerkedésre adom a fejem. Felmentem az egyik chatre és ott megismertem 1 fiút. Nem hittem ebben a dologban, de mégis taliztam vele. Tetszettünk egymásnak, és ennek már 1 hónapja. Mivel tudom nagyjából, hogy miért járnak chatre az emberek vajon tényleg komoly kapcsolatot szeretne? Ez olyan hihetetlen számomra. Szerintetek ilyen lehet? Ti ismertetek már meg normális lányt vagy fiút a chaten? Én 28 vagyok a fiú 26.
2010. nov. 15. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ismertem már meg normális lányokat (értelemszerűn fiú vagyok :D). Nem is 1-et.
2010. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ritka mint a fehér holló,de ha szerencséd van ki lehet fogni az aranyhalat! Én a feleségemet öt éve ismeretem meg egy telefonos társkeresőn igaz,hogy nem chaten,de társkeresőn. Ott is sok volt a linkeskedő pasi,akik csak egy éjszakás kalandot akartak ezt sok nő megerősítette akikkel akkoriban társkeresés céljából beszéltem.
2010. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ismertem meg lányt és fiút is, aki normális, persze barátkozás céljából. Találkoztam is onnan pár emberrel, és azóta is tartjuk a kapcsolatot, mint haverok, valamint február óta tart a chatről egy távkapcsolatom, ami szintén barátságnak indult, de úgy néz ki több lesz belőle. Ő is teljesen normális 35 éves. 28
2010. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!