Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16évees vagyok. Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16évees vagyok. Van egy lány aki nagyon bejön nekem de ő viszont 18éves. Van barátja aki viszont 23éves. Koromhoz képest érett vagyok az ismerőseim szerint, de mégsem tudom, hogy lenne e értelme megprobálni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ne állj soha mások közé.
2010. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megpróbálnád, hogy kezdenéd? Így, hogy barátja van?

Ebben nem is az a legnehezebb/leggázabb, hogy idősebb, hanem az, hogy foglalt. Milyen a kapcsolata a barátjával?

Barátkozni végül is barátkozhatsz vele, de amíg van pasija ne nagyon csinálj semmit, ha bejössz neki előbb-utóbb úgyis lesz vmi.

2010. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem hagyd őket. Ne mássz bele a kapcsolatukba,mert azt a lány lehet nem fogja jó szemmel nézni. Keress inkább egy a korodhoz illő lányt.
2010. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyenlőre a barátja szeretnék lenni, természetesen nem akarnék közéjük férközni, hanem ha szakítanak utána lenne e értelme valamit tenni.. ezt nem tudom :) d köszönök minden választ !
2010. nov. 15. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy 18 éves lány nem 16 évesek után fog vágyakozni, nekem elhiheted. 18 évesen kizárólag a huszonéves, felnőtt pasik tetszettek. Ennek a lánynak is 23 éves barátja van, ami nem véletlen. Minden bizonnyal szereti azt a fiút, tehát nemcsak elválasztani nem fogod tudni őket egymástól, hanem rosszabb esetben a lány utálatát is kivívod. Na meg a sráctól is tartanék a helyedben...
2010. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!