Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartós kapcsolatban élőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban élőket kérdezem. Mennyire tudtok őszinték lenni a párotokhoz? Nehéz ez? Van aki 100%-ig őszinte mindenben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
100%-os oszinteseg nelkul mit erne az egesz? Nincsenek elotte titkaim, stiklijeim, mindent elmondok es megosztok vele...h nehez ez? nem hinnem, nekem legalabbis abszolut nem az...
2010. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szia.Két és fél éve vagyunk együtt a párommal,és én SOHA nem hazudtam még neki,mindig őszinte voltam hozzá,mindent elmondtam neki.Szerintem ha valaki szeret valakit,de igazán,akkor annak nem tudna hazudni,és őszinte lenne hozzá.Én így vagyok vele!:)
2010. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Mi 6éve vagyunk együtt és mindent elmondtam neki nincs titkom elötte,ha valami nem tetszik rögtön megmondom neki és akkor tudja min változtasson vagy forditva!Az öszinteség a legfontosabb szerintem!

2010. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy 6 és egy 3 éves kapcsolatom, és nagyonsok titkunk volt egymás előtt, mint utólag kiderült. Közben is tudtam hogy nem mondd el vmit és én sem voltam 100%-ig őszinte. Most viszont benne vagyok egy éve egy másik kapcsolatban, és nagyonsokat beszélgetünk, és miondent megbeszélünk, olyanokat is amiket én azelőtt elhallgattam. 23 éves vagyok és azthiszem most nőttem fel ahhoz, hogy komolyan tudjak szeretni, vagy csak ő van rám ilyen hatással, hogy imádok beszélgetni vele. Szóval mostmár nem nehéz őszintének lenni és ez a természetes.
2010. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, hát én nem tudok mindent őszintén megmondani. Személy szerint az a véleményem, hogy egy normális kapcsolatba kell néha egy-egy kegyes hazugság. (na persze nem arról, hogy megcsalom, meg ilyenek...) De bizony nekem sem esne jól, ha belenézek a tükörbe, és nem tetszik magamon valami, erre a párom bólogatna, hogy hát igen, szarul nézel ki. És ugyanez viszont :)


Ezenkívül minden más, fontos dologban őszintének illik lenni egymáshoz, ha azt szeretnék, menjen a szekér :) De azért vannak helyzetek, ahol egy apróbb hazugság, vagy még inkább nem-szólás sokkalta fontosabb mint a mindenhol "ami a szívemen a számon" hozzáállás.

2010. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
manapság a legnehezebb ez
2010. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi is mindent megbeszélünk, persze a kegyes hazugságok megvannak, pl amikor a párom teregeti ki a mosott ruhákat, mindig megdicsérem, mert tudom, hogy a beleszólás nagyon elveszi az ember kedvét.
2010. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eleinte voltak apróbb dolgok amiket nem tudtunk megosztani egymással , de ezt egy fél év alatt kinőttük , és azóta minden téren teljes őszinteség van mindkettőnktől .
2010. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, megértjük egymást és teljesen őszinték vagyunk.
2010. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És mindent kimondtok a mi bánt, vagy rosszul esik? Nem gondolkoztok azon hogy jogos e hogy szóljatok, vagy inkább hallgattok?
2010. nov. 15. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!