Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyíthatnám be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyíthatnám be neki, hogy nincs másik fiúm?

Figyelt kérdés
Állandóan azt hajtja hogy tudja.hogy nekem van valaki másom meg mert állandóan fent vagyok skypon biztos valami másik pasival csettelek. Ez persze nem igaz,csak néha megyek fel ha a barátnőm hiv hogy akar valami fontosról dumálni. Meg hogy ne menjek bulikba ha majd engednek mert ő mindig azt álmodja hogy majd ott lesz*pok valami pasikat meg azok engemet sorba b*sznak meg ilyenek. Hiába mondom neki,hogy nélküle nem mék bulikba ő továbbra is azt hajtja hogy ő is ezt mondaná,úgyis elfogok menni. Meg persze kéri hogy biztonyitsam be neki hogy nincs más valakim. :S Ő 16/F én 16/L
2010. nov. 15. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs bizaom, nincs szerelem. Szakíts.
2010. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy őt akarod, akkor is ha ilyen?

Az én barátom nagyon féltékeny volt régebben, most összeköltöztünk és kb. mindent együtt csinálunk, így látja, h egész nap mit csinálok. Leszokott a féltékenykedésről de még így is néha számon kér, hogy pl. ki az, aki facebookon küldött nekem egy tehenet...

Engem ez nagyon idegesít, ha szeret engem, akkor igazán megbízhatna bennem...

Szóval szerintem ne bizonygass neki semmit, ha ő ezt gondolja akkor hiába megy veled minden buliba akkor is azt fogja hinni, hogy a női wc-ben a pasik lesben állnak, hogy megdugjanak..

2010. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Ennek rohadtul nincs így értelme.
2010. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szüszü ***** válasza:
meneküüüülj....
2010. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem,hogy akarom.
2010. nov. 22. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!