Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre tudom ezt még hozni?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk házasok,5hónapos a lányunk.A terhesség alatt felszedtem 5-6 kilót, ez meg is látszik, de inkább az zavar hogy még kicsit löttyedt a pocakom, valamint a császár hege is látszik. Gátlásos lettem. A férjem folyton más (szexi) nők fényképeit, videóit nézegeti neten, a szexuális életünk romokban hever, jó ha 3hetente 1x szexelünk. Azt mondja hogy szeret, de így olyan hihetetlennek tűnik. Mit tudnék tenni hogy rendeződjenek a dolgaink?
2010. nov. 14. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ilyen nasgy a baj akkor talán fogyj le, mozogj picit többet, de szerintem a férjednek kéne igyis elfogadnia, hiszem tudja hogy egy terhesség mivel jár
2010. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze,igyekszem,de mivel császáros voltam,még nem nagyon sportolhatok,de ugye a babával babakocsizom a kilométereket...:)
2010. nov. 14. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:

5-6 kiló és egy heg semmiség szerintem, pláne, hogy a családotok gyarapodása érdekében vállaltad be. Szerintem nem is ez a baj.

Inkább az lehet, hogy teljesen megváltozott az életetek, kiestél a nőszerepből (legalábbis a férjed szemében), elmúlt a gyermektelen idők "gondtalan" boldogsága.

Próbálj kiszakadni az anyaszerepből néha, passzold le a kicsit, menjetek el kettesben, öltözz csinosan, éreztesd vele, hogy szereted, örülsz, hogy együtt vagytok, kicsit hozd vissza a régi idők varázsát!

Lehet, hogy eleinte még nem fogja fel, de te azért próbálkozz!

Sok boldogságot, és gratulálok a lányotokhoz!

2010. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is szerintem békülj ki önmagaddal, a határozottság sokat javít egy emberen. Szerintem pár kilót próbálj meg leadni.

23/L

2010. nov. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!