Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány besároz! Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány besároz! Mit csináljak? Help needed!

Figyelt kérdés

egy hülye kis szutyok (16 év - ő) folyton a hátam mögött lehord mindennek (22 év - én), és kavarja a sz-rt, valszeg élvezi nagyon, hogy középpontban lehet... mindent mondott már, hogy meg akartam dugni, hogy különböző dolgokra kényszerítettem, fél tőlem, meg hasonló. mi a rákot tehetnék már? barátnői nekemtámadnak, pincsikutyái (srácok akik meg akarják fektetni, és azt hiszik, ha engem csesztetnek, majd sikerül nekik) bepofáznak, szülei fenyegetőznek (persze fel nem fogják, hogy a kis porontyukat már semmibe nem nézem, és van jobb dolgom is, minthogy vele foglalkozzak), pedig őszintén szólva legszívesebben köpnék erre a ribancra - igaz, régen nagyon szerettem, de végül nem lett semmi (neki hála, mert hisztizett, húzta az agyam, egyszer aztán elpattant a húr, és azt mondtam, elég, épp elég nagy hülyét csináltam magamból egy "gyerekért"). na szóval, le tudom rázni ezeket a taknyokat, de megkeserítik az életem, főleg, mikor egy-egy féreg túl messzire megy - és ez most már eszeveszettül tűrhetetlen... mikor anyámat felhívja valami tetves kis talpnyalója a kisribinek, hogy egy pedofil vagyok, és jobb lett volna, ha sterilizáltatta volna magát (anyám), mert ilyen férget szülni bűn. meg mikor az egyik szomszédom furán nézett rám, mert elvileg egy barátnő felkereste, hogy vigyázzon, mert nagyon hamar elvesztem a fejem, és emiatt ültem börtönben.

az a kis takony pedig (már volt, hogy utcán megláttam, és meg szerettem volna beszélni vele az ügyet) elkezdett színészkedni, ordibálva, jajgatva felrohanni a buszra, hogy biztos valami szörnyűséget akarok vele! (utána meg láttam, hogy hogyan nevetgél.)

másnap meg apja jött, hogy kicsinál, kerül, amibe kerül...

egyszerűen nem - nem - nem értem, miért csinálja ez a kis tetű ezt, és hogy hogy lehetne ebből kimászni, mert tököm az van, idegeim is vannak, de eljön egy pont, ahol már egyszerűen nem megy tovább a tűrőképességem!

gyógyírt tudtok erre, mert nem igazán tudok ebből kikeveredni, még akkor sem, ha semmit nem csinálok!!!!

bocs, ha nyers voltam, itt-ott primkó és durva, de úgy fel vagyok hergelve, hogy nyomban szét tudnám tépni a kis lotyót, mert ma is volt egy olyan akciója, hogy... mindegy, segítsetek!


2010. nov. 14. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
szard le.
2010. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
figyelj ennyi erővel te is feljelenthetnéd őket zaklatásért jogtalan vádolás miatt hiszen ez is bűncslekmény!!!
2010. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szólj és menjünk együtt verekedni ;) szívesen besegítek bunyónál, meg hozok még egy-két arcot...hidd el le fognak rólad szállni
2010. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fel kéne bérelned egy igazi pedofilt, hogy egyszer mikor megy az utcán, erőszakolja meg (kicsit megértik, hogy picit túloztak rólad, meg vissza is kap egy kicsit :D) hehe


Amúgy tisztán annyit tehetsz, hogy feljelented zaklatásért. Ne alkudozz, tedd meg.

2010. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz szerintem:

1. Nem törődsz vele semennyire. Ő azt élvezi, hogy téged terrorizálhat, de ha nem éri el a célját, akkor valószínűleg felhagy vele. Ehhez kell a hozzád közel állók együttműködése is, mondd el nekik a helyzetet, és hogy ők se törődjenek vele, csak semmitmondóan szereljék le a megjegyzéseket.


2. Megtalálod a gyenge pontját, és felhasználod ellene. Fontos, hogy jó nagyot "üssön" (nem fizikailag), ne tudjon semmit tenni, és hogy te védve legyél. Ehhez túl kell járnod az eszén, okosan kell csinálnod. Nekem ötletem sincs, neked kell kitalálnod.


3. Egy chili-főzőversenyen megeteted vele a szüleit.

2010. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te meg ezt már vagy hússzor leírtad... kezdesz unalmas lenni... és egyfolytában ilyen stílusban... eleinte sajnáltalak, mostmár egy arrogáns f.sznak tűnsz.
2010. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

na szóval, jöjjenek a válaszok!!!

első: nem használ, tovább csinálja...

második: hát ez a baj, hogy ők akarnak feljelenteni, apja már gyűjti rólam az infót, szaglászik utánam, és már ez is felb*sz de keményen! elvileg egyszer már megpróbáltak, de nem volt elég bizonyíték hozzá...

harmadik: ó, hidd el, ez nekem is megfordult volna a fejemben - ha nem lenne rendőrhaverja az apjának...

negyedik: az kellene! bár kerülne egy pedofil karmai közé az a kis ribi! a feljelentéssel az a gáz, hogy ő konkrétan nem nagyon szokott megkeresni, hanem a hátam mögött kavarja a fost...

ötödik: mondjuk úgy, anyám eléggé kikészülős típus. hányingerem van, hogy amit velem tesznek, főleg anyámon csapódik le, rajta, akinek igazából köze nem lenne hozzá. hát lenne egy módszer. ugye apja-anyja azt hiszi, hogy valami kis szűz szentecske a kicsi, de azt nem tudja, hogy nekem küldött meztelen képeket... meg jópár haverjának, pincsijének... ha ezt meglátnák, bizonyára összetörne a tükör...

2010. nov. 14. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Bazz, ezt miért nem írtad eddig? (sajnos excsajokra nem mehet 16 év miatt)

De szülei, nagyszülei - mind ott vannak.

Azt csináld, hogy ne jelenthessen föl. Gyűjts bizonyítékokat, írj rá msn-en, amiben kiszeded belőle, hogy miért g.cizik mindig? (bizonyíték) Ha valahogy beszélsz vele, rejtve vedd föl a beszélgetést, a legjobb, ha tárgyaláson éri őket meglepetésként a hanginformáció, mindenki előtt beégne, persze csak akkor, ha sikerül így rávenni, hogy előtted menőzzön, ha még akkor is színészkedik... (msn-en/telefonon hívd fel, aztán vedd föl, próbát talán megér)

2010. nov. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

meg az excsajok most befuccsolt, pedig gondoltam már rá. falusi, szóval hamar híre menne.

mondjuk olyanon is gondolkodtam, hogy szüleinek (munkaheléyre, pl), nagyszüleinek, tanárainak postaládájába dobok egy képet (a csaj meztelenül, jól kivehető), mellé egy CD, amin az összes masztizós videó, meg egyéb ínyenc dolgok vannak, bemásolva szövegrészleteket, hogy hogyan veri át szüleit, stb.

mivel minden takonynak elmondott, senki sem hinné el, hogy én voltam, hogy ilyen jóban voltunk, hogy ilyenekkel lepett meg...

de mondtam, ez egy mocsadék, ez nem dumál velem, hátam mögött kavarja a mocskot. de vannak myvipes, msnes üzenetek haverjaitól, barátjaitól, hogy miket mondott a kis drága rólam...

2010. nov. 14. 23:34
 10/10 anonim ***** válasza:

"mondjuk olyanon is gondolkodtam, hogy szüleinek (munkaheléyre, pl), nagyszüleinek, tanárainak postaládájába dobok egy képet (a csaj meztelenül, jól kivehető), mellé egy CD, amin az összes masztizós videó, meg egyéb ínyenc dolgok vannak, bemásolva szövegrészleteket, hogy hogyan veri át szüleit, stb. "


na látod, tudod te mit kell tenni! Ez kezdetnek jó lesz.

2010. nov. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!