Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele, vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek nagyon bejövök és többször is szerelmet vallott. Nekem is bejön, de nem tudom érdemes e járni vele. Tavaly egy hónapig jártam vele és nem történt semmi, azaz még suli után se találkoztunk, hétvégén se. Se puszi, se csók. Csak köszöntünk egymásnak és kész. Előttem nem tud úgy megnyílni mint mások előtt, mert szerintem fél hogy beég előttem. Nem rég egy másik lánnyal járt, és nem tudom mi volt velem, de féltékeny voltam és ismeretlenül is utáltam a lányt. Viszont amikor járt a lánnyal akkor is udvarolt. Most megint próbálkozik, hogy járjunk de nem akarok úgy járni vele mint tavaly és szerintem a fiú kezdeményezzen. Segítsetek lécci ti mit csinálnátok a helyemben? (És lécci értelmes válaszokat írjatok!)
2010. nov. 14. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
az első kérdést TE döntsd el. A másodikra válaszolok. A helyedben én 1x még adnék egy esélyt, de sztem fiatalok vagytok még, azért vagytok bátortalanok. Ha nem jön össze, ne erőltessétek. AZ az 1 hónap meg nem nagyon volt járás, vagy te mit értesz alatta? Napi 2x-i köszönést?
2010. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
=) Ez aranyos. Szerintem próbáld meg vele megint és ha újra nincs semmi, akkor tessék szépen neki panaszkodni, hogy szeretethiányod van.
2010. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi hogy foglalkoztatok a kérdésemmel :) végül én is úgy döntöttem, hogy adok neki még 1 esélyt, és majd meglátjuk mi lesz :D
2010. nov. 15. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!