Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Mit csináljak? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Mit csináljak? ( Fontos )

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm 5 napja vagyunk együtt. Neki előttem volt egy 1 év 10 hónapos kapcsolata. Szakított a sráccal, találkoztunk 3x és már össze jöttünk. Előtte is beszéltünk haveri alapon, de most már társként tituláljuk be egymást.A gond a következő:


Első pár napba sokszor ő kezdeményezett, ő írta hogy (L) és ő is írt rám interneten. Találkozónál más a helyzet, én ha mondom szeretlek, ő csak el mosolyodik. Nem lehet még fel vállalni kettőnk kapcsolatát, mivel nem szeretné ha az apukája meg tudná, ezért nem sokat találkozunk. Tegnap áradozott rólam, hogy segítettem elfelejteni a volt barátját, mert ha rá néz a tőle kapott dolgokra, akkor én jutok eszébe, és jól esik mikor megcsókolom. Ezzel nem is lenne baj, de vannak hullámvölgyek. Ez alatt az öt nap alatt 2 kb úgy ment el , hogy alig írt neten, nem akart találkozni mert: - nem bírok ki jönni, fáradt vagyok, stb.. Ma már teljesen furcsa volt. Most megyek ki elé hát ha tudunk közös nevezőre jutni. Ma msnen beszéltünk és azt vettem észre, hogy mikor még csak haverok voltunk többet írt.. most már mondom neki szeretlek:) ő egy ilyennel hogy: :) le rendezi az egészet.. és ha kérdezek valami azzal a szóval válaszol, meg kérdezem hogy találkozunk? találkozunk.. Írja megyek puszi..(L) Első nap ez úgy nézett ki: Megyek drágám, majd beszélünk hiányzol szeretlek nagyon .. akarlak stb.. csók bla bla..


Van mikor nagyon jól el beszélgetünk, de van mikor úgy érzem hogy zavarom őt.. Most ha találkozok vele, mit mondjak neki? Hogyan hozzam a tudomására? Mivel jöhetnék rá hogy nem csak játszik velem.. kérlek segítsetek!!!:(


2010. nov. 14. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam én is a barátnőmmel!Most már több mint 4 éve vagyunk együtt!Leírom a receptet!


mindig elvárta hogy én keresem meg szinte ugyanaz amit leírtál!


1.Ne légy papucs,ne éreztesd vele hogy oda vagy érte ha ő nem visszonozza légy férfi,és ha kell kemény


ha ő nem mondja hogy szeret te sem mond neki!


ha ő nem keres akkor te sem keresd!


és majd rá fog döbbenni hogy jelentesz-e neki valamit,ha nem jelentesz neki semmit úgy sem fog keresni,és rövidre zársz egy amúgy is halálra ítélt kapcsolatot!Ha Szeret veled lenni akkor úgy is keres,és a továbbiakban megfog becsülni!Egy oldalú lesz ez a kapcsolat ha mindent csak te teszel a kapcsolatért,enged és várd meg hogy tegyen ő is érte!Tapasztalatból mondom hogy keménynek kell lenni mert a fejedre nő a dolog és csak te fogsz szenvedni miatta!

2010. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó ez jó tanács köszi szépen, és most ha ki megyek hozzá ha ki tud jönni, mit csináljak ?
2010. nov. 14. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sírva fakadnék. Najó a viccet fére téve...

Ha kijön menj oda, öleld meg, és az arcára adj 1 puszit.Majd közöld vele, hogy meg akarsz vele valamit beszélni.Sétáljatok és közben mondd el neki hogy mi zavar téged... na szal beszélgess el vele ezekről a dolgokról...

Ha nem akar veled erről beszélni akkor szerintem nem is szeret.

Remélem segítettem üdv 17/F

2010. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés!Légy egy kicsit távolság tartó.FONTOS ne letörtnek mutatkozz,minden féleképpen magabiztosnak kell lenned!Próbálj úgy viselkedni mint ő vagy még kicsit rosszabbul!A szerelem egy érzelmi háború!Háborút pedig csak csatával lehet nyerni!Ne engedd hogy ő irányítson!Pl azt mondja ki megy veled!Mond azt most neked nem jó bármennyire is vele akarsz lenni!Néha te is dönts ne csak ő döntsön mindenben!Lehet hogy most rossz de hosszú távon csak nyersz vele,ha nem hagyod magad irányítani!Addig ne tégy semmit a kapcsolatért többet ennél még ő sem tesz!Ugyan annyi legyen a mérleg mindkét ágán!Ha ez nem így van vagy te vagy ő szenvedni fog!De most úgy látom te szenvedsz!Légy Férfi!
2010. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nehéz nemet mondani neki, sétálni nem tudunk max 10 percet beszélni mert nem lehetek kint sokáig.. :\ köszönöm a válaszokat, várok még nyugodtan írhattok!
2010. nov. 14. 21:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma nem talizunk, nem bír ki jönni de írta hogy eszméletlenül hiányzok neki stb. és a legfontosabb hogy ő ajánlott fel egy találkozót holnapra :)
2010. nov. 14. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!