Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak rosszabb lesz? (lent)

Figyelt kérdés

1 hónapja szakítottam a barátommal, de én még mindig szeretem és akarom. Vége lett, elkezdtem randizgatni, pasizni, flörtöli, de semmi, mert csak ő kell nekem.

Ma beszéltem vele és úgy beszéltük meg a dolgot, hogy legyen csak szex, de ne járjunk és ahogy egyikünknek is lesz valakije szól a másiknak, hogy ne legyünk köcsögök. De ő már engem nem szeret én meg őt igen, tudom, hogy hülye vagyok, mert én így nem fogom elfelejteni, és azt is tudom, hogy nekem iszonyatosan rossz lesz még jobban, de amikor vele leszek, legalább azokban a pillanatokban újra az enyém lehet, újra csókolhatom, ölelhetem meg minden. és tény, hogy utána zokogni fogok.


Szerintetek lehet esély, hogy így újra belém szeret? vagy már képtelenség? vagy, hogy hamarabb, könnyebben eltudom felejteni?


2010. nov. 14. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért szakitottál vele hogyha szereted?
2010. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
júj, bocsánat, félre írtam, ő szakított velem. :$ bocsánat :$
2010. nov. 14. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret,nem érdemel meg téged,és igen,rosszabb lesz,ha csak szex miatt jártok össze,mert így soha az életben nem fogod őt kiverni a fejedből,illetve ha nem találkoztok,akkor is gondolni fogsz rá,de vmivel könnyebb lesz.Az meg,hogy újra beléd szeret-e,nem lehet tudni.Én a helyedben nem foglalkoznék vele egy darabig,ha szeret,hiányzol neki,ő fog keresni,lehet,hogy akkor fog rájönni,hogy fontos vagy neki,amikor éppen nem vagy vele.Pesze ez sem garancia,de én ezt tenném,még ha nehezebb is.
2010. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megbeszélted h legyen csak szex, az olyan, hogy téged csak kihasznál, tehát papucs leszel.Papucsba pedig manapság nem sok ember szeret bele.

Hidd el bármennyire is szereted ez nem megoldás.És persze ezzel az önértékelésed is jól le fog csökkenni.

17/F

2010. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!