Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, már az is gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, már az is gáz, hogy ide írok, de nem tudok jobbat. Hátha lesz valami segítség?

Figyelt kérdés

Első barátnő, 7 év együtt, 3 hónapja szakítás. Dióhéjban ennyi :)

Minden áldott nap rá gondolok, a napjaimat nem tudom hasznosan kitölteni, szomorú vagyok és magányos.

Persze, ezt egyedül kell végigcsinálnom, de mikor/hogyan leszek még boldog? 26 vagyok, én már lemondtam, hogy más lányba valamikor is szerelmes lehetek...

Persze, lehet mondani, hogy nem ide kéne írogatni, meg hogy sportoljak, tanuljak, keressek valami hobbit... DE ezek csak üres szavak. Hiába mondja mindenki, hogy jóképű, okos és vidám pasi vagyok, egyszerűen nem érzem így magam.


2010. nov. 14. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha végképp semmi esély az újrakezdésre, akkor fogadd el a helyzetet, mert ennek ez a rendje. Értékeld át magadban a történteket, gondold végig az okát és tanulj belőle, közben pedig tudd, hogy ugyan az vagy, mint aki eddig voltál, semmivel sem kevesebb, inkább csak több egy tapasztalattal. Nekem sokat segít, ha dühös vagyok vagy eltörik a mécses, akkor kiéneklem magamból. Játszol valamilyen hangszeren? Én gitározom és baromi sokat segít bármilyen nem kívánatos érzelem feldolgozásában.
2010. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ahogy a többiek írták, adj időt magadnak. Ne akarj most azonnal boldog lenni, mert nem fog sikerülni. Idővel elkezdhetsz társat keresni, ismerkedni, de most még korai.

Másodszor: ne legyen bűntudatod, hogy rá gondolsz. Ez normális, egy hosszú kapcsolat után az ember "elanyátlanodik". Mivel eddig minden rólatok szólt, idő, mire újra önmagad leszel.

Harmadszor: nem kell egyedül végigcsinálnod. Ha van egy jó barátod, aki nem csupán a haverod, át fog segíteni ezen. Ha nincs, és beszélgetni szeretnél, írhatsz akár nekem is, szívesen meghallgatlak.

Negyedszer: nem csak szavak, hogy keress elfoglaltságot. Nekem is most ért véget egy hosszú kapcsolatom, és terápiás célból lovagolni kezdtem. Hidd el, egy ló hátán másra nem tudsz gondolni, csak a lóra. Ha pedig társaságban vagy, kénytelen leszel másokkal más dolgokról beszélgetni, és akkor oda kell figyelned.


Egyszóval: fel a fejjel. A gyógyuláshoz idő kell. De tényleg nem muszáj egyedül.

2010. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Egy 7 éves kapcsolatot matematikailag 2 év alatt simán ki lehet heverni! Jó magaviselettel ez feleződik. Szóval basszki, fel a fejjel, már csak 21 hónap van hátra legrosszabb esetben!!!!!
2010. nov. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
pia-pia-pia, pina-pina-pina, ez a két dolog sokat segítene, hogy kicsit átlendülj és ne lásd olyan borúsan a helyzetet.
2010. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!