Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, már az is gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, már az is gáz, hogy ide írok, de nem tudok jobbat. Hátha lesz valami segítség?

Figyelt kérdés

Első barátnő, 7 év együtt, 3 hónapja szakítás. Dióhéjban ennyi :)

Minden áldott nap rá gondolok, a napjaimat nem tudom hasznosan kitölteni, szomorú vagyok és magányos.

Persze, ezt egyedül kell végigcsinálnom, de mikor/hogyan leszek még boldog? 26 vagyok, én már lemondtam, hogy más lányba valamikor is szerelmes lehetek...

Persze, lehet mondani, hogy nem ide kéne írogatni, meg hogy sportoljak, tanuljak, keressek valami hobbit... DE ezek csak üres szavak. Hiába mondja mindenki, hogy jóképű, okos és vidám pasi vagyok, egyszerűen nem érzem így magam.


2010. nov. 14. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
DE ez nem is kérdés...
2010. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
meg mit vársz, mit tehetnénk?!?!?!
2010. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
mi a kérdés?
2010. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy kezdj valamit magaddal, nem üres mondat. Nem tervezni kell, hanem cselekedni. Elkezdesz akármit csinálni és arra összpontosítsd minden figyelmed. A figyelmed ura te vagy - ha ez nem megy, akkor szenvedj és sajnáld magad, a te dolgod. Mégis mit vársz, vállveregetést?

Kapard össze magad és éld tovább az életed. Előtte is megvoltál nélküle (a kapcsolat előtt), eztán is megleszel.

2010. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Az idő mindent megold.

Én 1,5 évig hevertem ki a 1,5 éves kapcsolatomat.

Szóval, ha 2-3 év múlva is csak rá gondolsz, akkor elgondolkozhatsz ezen. szvsz

22/F

2010. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
7 év hosszú idő. Szerintem beszéljétek át még egyszer. Lehet, hogy már ő is másképpen gondol mindent, mint szakításkor. 7 évet egy nő sem felejt el. Ne a saját kemény fejeddel gondolkozz, hanem próbálj az övével! Én mindenesetre szurkolok.
2010. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
7 év nagyon sok idő ahhoz, hogy 3-4 hónap alatt kiheverd. Ne siettesd a dolgokat, mert így csak nagyobb kárt teszel magadban. Próbálj eljárogatni a haverjaiddal, próbáld lekötni a figyelmedet, és egy idő után majd észreveszed, hogy egyre kevesebbet fogsz rágondolni. Úgy gondolom, hogy ehhez még nagyon sok időre van szükséged, addig is próbáld pozitívan gondolni a kapcoslatodra, és arra hogy vége lett(tudom hülyén hangzik) de szerintem minden okkal történik, nyílván nem őt szánták neked, örülj ennek a 7 évnek, gondold át hogy mit csináltál rosszul, hogy majd a későbbiekben ugyanazt a hibát ne kövesd el. Kitartás!
2010. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még 2 évet is majdnem egy évbe tartott kiheverni.

hagyj magadnak időt feldolgozni a veszteséget, ennyi.

2010. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Türelem, türelem, türelem. És sok-sok kitartás, változatosság, külső inger.
2010. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

majd fogod magad jól érezni,sacc fél-egy év mire elmúlik ez az érzés olyannyira hogy amikor egy év múlva felhívott és megkérdezte nem akarom-e újra feleségül venni akkor simán tudtam azt mondani , hogy nem !

borzalmasan érzi magát ilyenkor az ember,mint egy kivert kutya,tudom nehéz ezt elfogadni,de ez már csak így van,

lesz ez jobb nyugi!

még valami,ha menni akar had menjen!ha megy akkor nem az igazi!

és ne sajnáld magad!

sajnáld őt!

olyan embert hagyott el akinek fontos volt,majd az is rájön ,csak akkor már későn lesz ,ne engedd hogy hülyét csináljon belőled.

2010. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!