Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (több info, röviden lentebb) HEELP!

Figyelt kérdés

-16 éves srác vagyok, még nem csókolóztam, szűz vagyok és van egy lány aki szeretne velem összejönni, aki már nem szűz szal tapasztalt. Csak ő úgy tudja rólam hogy már én is eléggé tapasztalt vagyok. :S:S Szerintetek megtudom oldani a Szexet hogy ne vegye észre, max annyit h bénább vagyok kicsit. Vagy túl hamar el fogok menni? :S

Pls. tippeket vagy tapasztalatokat...


2010. nov. 14. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk kezdjük ott, hogy miért tudja úgy, hogy tapasztaltabb vagy, mint amilyen ténylegesen vagy? :D

Másodszor meg: nem valószínű, hogy nem fogja észrevenni, a lányoknak, főleg, ha tapasztaltak ehhez különleges érzékük van. De mit számít ez neked? Legyél vele őszinte, aztán kész.

2010. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát mert amikor feljött ez a tapasztalat téma, nagyon nem volt kilátásban hogy valaha ő+én:D...és mivel nem akartam beégni mondtam h igen volt.

Utána egymásbaszerettünk és most itt tartok h mindjárt Szex, én meg sehol sem vagyok...töröm a fejem hogy kéne megoldani majd ha odakerül a sor h ne tűnjek szűznek...ha nem megyek el hamar nem lesz gáz, mert az nem lesz nehéz h szex+pózók meg mit hogyan, csak a korai elmenéstől félek:S

2010. nov. 14. 15:10
 3/12 anonim ***** válasza:

"Hát mert amikor feljött ez a tapasztalat téma, nagyon nem volt kilátásban hogy valaha ő+én:D...és mivel nem akartam beégni mondtam h igen volt."


Már miért égtél volna be?


"töröm a fejem hogy kéne megoldani majd ha odakerül a sor h ne tűnjek szűznek..."


Ahha. Tudod, vannak csajok, akik nem szeretik, ha a fiú szűz. Azonban eleve, olyan csak, aki szereti a barátját, nem fog ezzel foglalkozni. Ha mégis, tudni fogod, hogy nem szeret.

Egy dolgot viszon a csajok nagyon nem szeretnek: ha másnak akarod mutatni magadat, mint ami vagy. No meg a hazugságot sem. :D De a te eseteben nevezzük inkább füllentésnek, úgysem lehet már ezen változtatni. Semmi értelme titkolózni, vagy parázni.

2010. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Hát mert amikor feljött ez a tapasztalat téma, nagyon nem volt kilátásban hogy valaha ő+én:D...és mivel nem akartam beégni mondtam h igen volt.

Utána egymásbaszerettünk és most itt tartok..."


na, ezt így mondd el neki. ha értelmes gondolkodása van, egértheti, főleg, ha már szerelmes is beléd.

2010. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De ha elmondanám nem hinné el úgy sem..xD

Mert hogy mondjam, suliban én eléggé azok közé tartozom akire a legtöbb fiú hasonlítani akar h "ÚÚ biztos minden nam szexel, 60000bnője volt"...szóval értitek, lehet nem hinné el.

Szerelemmel megértéssel nincs baj, csak beégnék mint állat.

...és ha hiszitek ha nem, mai világban ha vki szűz 16 évesen fiú létére azt a környezet gáznak tartja...=/

2010. nov. 14. 15:19
 6/12 A kérdező kommentje:

Viszont úgy tudja, hogy nem voltam lánnyal 6 hónapja...szóval ha úgy gondolná h kicsit béna vagyok erre lehetne fogni...

Szerintetek?:D

2010. nov. 14. 15:21
 7/12 anonim ***** válasza:

"De ha elmondanám nem hinné el úgy sem..xD"


Már miért ne hinné el?


"Szerelemmel megértéssel nincs baj, csak beégnék mint állat."


Mert mégis miért égnél be?


"...és ha hiszitek ha nem, mai világban ha vki szűz 16 évesen fiú létére azt a környezet gáznak tartja...=/"


És? Kit érdekel a környezete? Téged most csak a barátnőd érdekel, nem?


"Viszont úgy tudja, hogy nem voltam lánnyal 6 hónapja...szóval ha úgy gondolná h kicsit béna vagyok erre lehetne fogni...

Szerintetek?:D"


Szerintünk nem. Ne játszd meg magadat, mert úgyis kiderül az igazság, de ha nem is, akkor is mi értelme van?

2010. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

-Jó túlzás hogy nem hinné el, de nagyon ledöbbenne hogy egy olyan srác szűz akiről mindenki azt hinné első látásra hogy 12 évesen sem volt az.

-Mert beégnék. Sajnos ez van ma:S:D...6 éves fiú és szűz...az manapság égő.

-Engem a barátnőm érdekel. De a környezet is mert belőlük élekm onnan merítem az erőmet hogy tisztelnek, vagy félnek tőlem, felnéznek rám, példaképként tekintenek rám.

-Hát ha nem jön rá hogy szűz vagyok annak nagyon sok értelme van, mert tapasztalat után fog jobban menni, és a 2. már akkor gondolom jobban fog menni...ha az elsőnél legyint hogy Oké béna voltam, csak 6 hónap....

..és akkor a 2.-nál már okosabb leszek, és nem is megyek el olyan hamar gondolom.

2010. nov. 14. 15:33
 9/12 anonim ***** válasza:

"-Jó túlzás hogy nem hinné el, de nagyon ledöbbenne hogy egy olyan srác szűz akiről mindenki azt hinné első látásra hogy 12 évesen sem volt az."


Mindenki tudja, hogy a látszat néha csal. :)


"-Mert beégnék. Sajnos ez van ma:S:D...6 éves fiú és szűz...az manapság égő."


Nem, inkább az az égő, aki ezt égőnek tartja.


"-Engem a barátnőm érdekel. De a környezet is mert belőlük élekm onnan merítem az erőmet hogy tisztelnek, vagy félnek tőlem, felnéznek rám, példaképként tekintenek rám."


Hogy félnek tőled? Lol. Ez picit... szánallmas, már bocs. Az nem felnézés. Olyanra senki sem fog példaként tekinteni, és főleg nem felnézni, akitől fél. Na, ez tényleg égő.


"-Hát ha nem jön rá hogy szűz vagyok annak nagyon sok értelme van, mert tapasztalat után fog jobban menni, és a 2. már akkor gondolom jobban fog menni...ha az elsőnél legyint hogy Oké béna voltam, csak 6 hónap...."


:D:D:D

Erre már nem írok semmit sem, inkább.


"..és akkor a 2.-nál már okosabb leszek, és nem is megyek el olyan hamar gondolom."


Igen, gondolod te. :) Két ember összeszokása nem két alkalommal való szexelését jelenti.

2010. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem úgy félnek tőlem hogy meglát és elszalad, meg nem terrorizálom én őket xD...csak mitton én, látom rajtuk, hogy odamennek egymáshoz..és csak úgy viccből nyakon vágják egymást, engem nem szoktam nem mernek...szal vhogy így kell érteni...nem tehetek róla xD

Kor és nemet is írhatnál, mert elhiszem hogy Huszon évesen otthonról ez elég egyszerű kis problémának tűnik, de az én helyzetemben nem ilyen laza:D

2010. nov. 14. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!