Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért így írta meg az sms-t,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így írta meg az sms-t, ha egyszer szeret?

Figyelt kérdés

2 hete jöttünk össze barátommal, előtte is sokat találkozgattunk, amikor csak tudtunk. Oda van értem, nagyon figyelmes, kedveskedik nekem, megjegyzi, amit mondok, apróságokra is figyel. Mikor szerelmet vallott először, még meg is remegett...Boldog voltam/vagyok.

Az előbb írt egy sms-t, a megszólításban kis betűvel írta a nevemet, a mondat végére nem tett írásjelet, és csak azt kérdezte, hogy este találkozunk-e.

Na most mi a fontos dolgokat (szeretlek, hiányzol) csak személyesen mondjuk...De ez, hogy a nevemet kis betűvel írja...

Ilyen hamar elmúlt volna? Pedig kitartó volt.


2010. nov. 14. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálad van gáz, ha egy kisbetűből arra következtetsz nem szeret. Ne haragudj, de a problémát magad alkottad és te magad csinálod az egészet, szegény srác. Próbáld meg abbahagyni ezt a hibakeresést, mert ez, amit leírtál hatalmas marhaság és ebbe előbb utóbb nagyon bele fog unni a párod.
2010. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó tényleg komolyan...irigylem a problémádat-.-
2010. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Megnyugtató a válasz, köszönöm...Igen, tudom, hogy túlérzékeny vagyok, de neki semmit nem mutatok ebből. Meg nem is volt mit eddig. Köszönöm!
2010. nov. 14. 15:03
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

te hány éves vagy?...

sok ember mindent kisbetűvel ír, mert egyszerűbb és gyorsabb..

2010. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
19. De hát...a szerelmünk nevét...? Én mindig átolvasom az üzeneteimet, hogy helyes legyen meg értelmes. Kicsit rosszul érintett.
2010. nov. 14. 15:11
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ép most adtál mindenkinek egy jó szakítási tippet. Ha nem akarod azt mondani a másiknak, hogy már nem érzel úgy iránta, akkor csak küldj egy sms-t, amiben kisbetűvel leírja a neved.

Amúgy tényleg ne reagáld ezt túl. Ő is csak ember, nem pedig robot. Apró hibái mindenkinek vannak.

2010. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ez nem azt jelenti, hogy kevesebb vagyok már neki? Nagyon szeretem, jajj...
2010. nov. 14. 15:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sietett és azért nem figyelt oda...
2010. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Most mondtam, ez f*szság, egyáltalán nem jelent semmit :)
2010. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Istenem xD... Bárcsak nekem is ez lenne a legnagyobb problémám.
2010. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!