Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem volna?

Figyelt kérdés
A lényeg az,hogy a volt barátom (egy balhé miatt szakítottunk kb. 1,5 hónapja) Most éppen egy bulin összetalálkoztunk együtt ültünk egy asztalnál pár haverral.Először rám sem nézett, nem is köszönt.De mikor a barátnőm a volt barátom és én kimentünk cigizni, elkezdtünk egyméssal nevetni,hülyülni.Eddig oké volt minden.Jaj bocsánat nem mondtam hogy kb. 10 felest megivott.A buli végére majdnem teljesen kijózanodott,mondta hogy még szeret, csókolóztunk mondta hogy mennyire hiányoztam neki stb. stb. És mivel haza nem tudtam voltna egyedül vinni, mondtam neki aludjon nálunk.Itt aludt,reggel hamar elment. most leírom azt is hogy volt, hogy sokszor a barátainak hitt, mindent elhitt amit mondtak neki, csak azt nem hitte el amit én mondtam...Nem volt jó ötlet hogy hagytam megint magam?
2010. nov. 14. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Magyarul szexeltetek, de javíts ki, ha tévedek.

Semmit sem fog jelenteni neki, mert totál részeg volt, akár Geronazzo Mária is lehetett volna vele. Semmi jelentősége.

2010. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem szexeltünk:)
2010. nov. 14. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem értem, mi a gond/kérdés.
2010. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy jó ötlet volt-e összejönni vele, elég sok mindenki mondta hogy ne jöjjek össze vele mert úgyis szakítanánk...
2010. nov. 14. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!