Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondtatok már valami kritikát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtatok már valami kritikát a párotokra? Ha igen akkor mi volt az?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

azt, hogy zsidó orra van:D

gyűlöli a zsidókat.

(de ő is csak röhög rajta)

2010. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az is érdekelne hogy a kritika után megtudtatok-e bocsátani a párotoknak?
2010. nov. 14. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én nem bántanám meg semmivel...ha tőlem nem kap "önbizalmat" és elfogadást, akkor kitől? Dehogy kritizálnám, pláne nem a külsejét. Ő se engem.

19/l, 21/f

2010. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezte hogy tetszik e az új ingje amit a vacsorára vett. Nem igazán tetszett így nem akartam válaszolni nagyon...erre mondta hogy na csak őszintén nem sértődik meg. Ekkor mondtam hogy nekem nem tetszik annyira de ha jól érzi benne magát...

De rájöttem kár őszintének lenni ilyenkor.:D

Megsértődött...átöltözött és egy fél óráig körülbelül duzzogott.

Te megsértetted azért kérdezed?

2010. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Levágatta a haját, és kérdezte, hogy milyen lett, és én nem akartam rá semmit mondani, mert szerintem nem állt jól neki. Ő meg tökre örült, mert azt hitte hogy tetszik nekem is, én meg megmondtam hogy szerintem nem áll jól, és hogy milyen haj állna neki jobban. De abban a pillanatban meg is bántam mert szegénykémen láttam hogy milyen rosszul esett neki, és utána még 1-2 napig kicsit rossz kedve volt ez miatt. Azóta mindig megdicsérem :) (azóta más hajat vágat:/ )

Te mivel sértetted meg? Vagy téged mivel sértett meg?

2010. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!