Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kezd elegem lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezd elegem lenni ebből?!

Figyelt kérdés
18L vagyok. Szűz és még barátom sem volt. Senki se érti miért nem járok senkivel( boldog szinglinek gondolnak, aki önálló). Igazából félénk vagyok és így 18 évesen 0 tapasztalattal félek is ismerkedni, mindig megfutamodok és bemagyarázom magamnak miért is nem jó nekem senki. Nem akarok apáca sorsot:( De változtatni sem tudok....Vki tudna tanácsot adni?:-s
2010. nov. 14. 14:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szia

járt nyitott szemmel de azért túl könnyen se add magad

és nem szabad feladni :)

22f

2010. nov. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!