Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kezd elegem lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezd elegem lenni ebből?!

Figyelt kérdés
18L vagyok. Szűz és még barátom sem volt. Senki se érti miért nem járok senkivel( boldog szinglinek gondolnak, aki önálló). Igazából félénk vagyok és így 18 évesen 0 tapasztalattal félek is ismerkedni, mindig megfutamodok és bemagyarázom magamnak miért is nem jó nekem senki. Nem akarok apáca sorsot:( De változtatni sem tudok....Vki tudna tanácsot adni?:-s
2010. nov. 14. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ismerkedni,barátkozni,és meglátod találsz valaki olyant,aki szeretni fog. Az,hogy 18évesen még senkid sem volt nem nagy ügy,sőt nem is ciki.De ha mégis úgy érzed,hogy az, ha valaki rákérdez azt is mondhatod,hogy volt pár futó kaland, semmi komoly,régi sztori. Én is ugyanígy voltam, és ezt hajtogattam,ha valaki rákérdezett mindent kimagyaráztam a magam módján,és ment tovább az élet. Meglátod,hogy megtalálod a párodat és boldog leszel, csak el ne siesd, még van rá időd!
2010. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De azt, hogy küzdjem le, hogy olyan gátlásos vagyok és félénk? Annyira jó lenne ha valaki megölelne de úgy félek az egésztől és az, hogy nem volt részem benne még jobban elriaszt:-S
2010. nov. 14. 14:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,én ugyanígy vagyok mint Te,és 22 éves.

DE:

interneten megismertem egy fiút,nem hittem hogy lesz köztünk valami, tőle is mint minden férfitól úgymond féltem,de a beszélgetéseink során,megszerettem,nem tudom leirni azt az érzést,de minden félelmem elszállt,és Ő rá vágytam hogy vele legyek.Nem találkoztunk és semmi nem történt köztünk,fél év alatt úgy megszerettem ,hogy Tőle már nem féltem és vártam,hogy átöleljen stb...igaz hiába,de nem reménytelen.Tippet nem tudok adni hogy sikerüljön,mert nekem sem megy, de HIDD EL hogy valaki feltöri a Te faladat is és nem fogsz félni :)

Nekem az volt a legjobb ,hogy végig még beszélgettünk magamat adtam és igazat mondtam mindennel kapcsolatban,így nem volt félni valóm ,mert elfogadott:)

2010. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek.

Még írjatok légyszi.

Fiúk, ti úgye nem nyüglődnétek egy ilyen lánnyal?

2010. nov. 14. 15:16
 5/11 anonim ***** válasza:
21 éves fiú vagyok, és még nem volt barátnőm, szóval te még nem vagy elkésve semmivel. De arra készülj föl, hogy egyre rosszabb lesz...
2010. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért gondolod peszzimistán azt, hogy senkinek sem kellesz és nem "nyüglődnek" veled? Ez nem jó hozzáállás. Ha valakinek megtetszel, akkor ő úgy is megpróbál közelebb kerülni hozzád bármi áron.

Jelen világban -sajnos vagy nem- eléggé fontos tényező a kinézet, külső megjelenés, alak. Sok ember az utolsó miatt nem mer ismerkedni, szégyenli magát, nincs megelégedve saját magával. Ezen csak hoszabb távon lehet segíteni, már ha lehet.

Igazából pedig lányként elméletben könyebb a dolgod, mivel a fériak feladata a 'vadászat', viszont ehhez látható módon - jelzésekkel - a lánynak is hozzá kell járulnia. Gondolom nem vagy az a bulizós nagyvilági lány, ez inkább jópont, csak a hátulütője pont a kevesebb ismerkedési hely/lehetőség.

Jobban írtam volna inkább priviben. 24/F

2010. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj ezen, én is így voltam sőt vagyok ezzel. Csak próbálj nyitottabb lenni. Esetleg ha ez élőben nem annyira megy akkor kezdetben interneten ismerkedni, nem az igazi, de kezdeti tapasztalat szerzésnek elég jó (és itt nem a szexualitásra gondoltam)inkább csak kötetlen társalgásra vagy ha valaki szimpatikusabb akkor flörtölésre.

21 éves lány vagyok, de eddig sajna nekem is csak úgymond apró kapcsolataim voltak, de mindennek eljőn az ideje. :)

2010. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy hasznos válaszhoz azért részletesebben kellene ismerni a körülményeket. Nincs kedved mesélni? Privátban is jó, sőt talán jobb lenne.
2010. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Ne aggódj, a gátlásaid és a félelmeid elmúlnak abban a pillanatban,amikor valaki olyan közelit hozzád, akiért megdobban majd a szíved. Ez már első találkán így lesz,amikor beszélgetésbe kezdtek.Csak azt fogod érezni,hogy felszabadultabb vagy,megkönnyebbült. Ezt tapasztalatból tudom mondani (:

2010. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Csak már úgy görcsölök ezen az egészen. Tudom, hogy nem kellene, de érzem, hogy hiányzik már az életemből és azt is érzem, hogy annyira félénk vagyok, hogy nem azt mondom, hogy lehetetlen leküzdeni de rettentő nehéz...

2010. nov. 14. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!