Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lépjek most? Kívülről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek most? Kívülről lehet hülyén fog hangazni, de nekem elég szar:S

Figyelt kérdés

Az a történek hogy vagyok én 16 éves srác, 17,4cm hosszú 4,5cm vastag pénisszel.Van egy barátnőm, szintén 16 akinek az expasijának aki 20 éves volt 19,vmennyi cm-es pénisze volt...nah most ehhez képest az enyém kicsi, és próbálom húzni a szexet, mert attól félek h az ex barátja után az enyémet kicsinek fogja látni stb.:S:S értitek...

Mit csináljak??...sz.rjak bele hogy kisebb attól még jó lesz, vagy nem fogja kicsinek vélni...pls mondjatok ötleteket...


2010. nov. 14. 12:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért mert ez lesz a vége!

Hogy ide kell irogatnod.

És én nem mondanám el az új páromnak, mert ne érezze rosszul magát emiatt. Na meg nem is tartozik rá! Az egy előző kapcsolat volt ahoz nincs köze senkinek sem.

Én sem örülnék ha rólam beszélne exem az új nőjének. Magán ügy!

2010. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem, ő nem akart most összekapást meg kinlódást és megmondta hogy megnyugodjak:D...igaz nem lett nyugodt, épp ellenkezőleg:DXD
2010. nov. 14. 15:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha normális a lány, nem fogja ez érdekelni... Na és persze, ha szeret. Feleslegesen aggódsz szerintem. Inkább csap a lóvak közé, ha a lány is szeretné. :)
2010. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A lány az nagyon-nagyon szeretné...én húzom emiatt:S

De ahogy látom feleslegesen aggódok :)nem picike...

2010. nov. 14. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!