Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a nőknek valami kívülről tapintható "zónája" amihez, ha hozzáérsz vagy simogatod, akkor elérzékenyülnek stb?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy van egy lány, akire nem mondhatom azt, hogy szeret, de kedvel. Én már fél éve hajtok rá, nem mondtam ki neki hogy meg vagyok halva érte, de érzi. Ja és mindig provokál, hogy mégis csak menjek közelebb hozzá. A fent írt kérdésemet úgy értem, ahogy pl. a kínaiaknál van olyan, hogy megnyomom egy ponton a gerincet, akkor összeesik. Jó, nem azt akarom, hogy a lány is összeessen, de valami olyan pont kellene, amitől esetleg "beindul"?
2010. okt. 16. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
eroén zónák sokhelyen vannak, de hoyg melyik alegérzékenyebb az személyre szabott... talán alegjobban elérhető hely a tarkó, a nyak és a fül. + lehet az ujjbegyek is. a belsőcomb is jó, de az kicsit tolakodó volna :) esetleg még hát, bár az nekem csak akkor működik ha meztelen vagyok :D szerintem utazz nyakra. érintsd meg ugy hogy alig érj hozzá, a tarkóját és a nyakát. én beindulok tőle, hát majd meglátod, lehet nála nem is működik.
2010. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, a vulkániak tudnak egy ilyen pontot, de csak akkor mondják el neked, ha tökéletesen érzelem mentes leszel, és feltalálod a subtérhajtóművet. Addig is, amíg ez nincs meg, addig sajnos kénytelen leszel maradni a jó öreg 'udvarlás' kódnevű dolognál.


De ugye te ezt magad sem gondoltad komolyan? A lányok nem gépek, hogy gombnyomásra nedvesednek... Anyám -.-

2010. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szimpor ***** válasza:
78%
a NYAK és a VÁLL. Ha a nyakát símogatod, vagy csak közel hajolsz hozzá és úgy csinálsz, mintha megszagolnád -hogy milyen finom illata van-, vagy ha gyengéden megmasszírozod a vállait, azzal tuti nyert ügyed van. :)
2010. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy köteg tízezressel legyezgesd. Tuti beindul.
2010. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

utolsó.. :D:D

Amúgy nekem a nyak és a fül,amit ha elkezdenek pl puszilgatni,nyalni,nincs megállás,nagyon beindit. :)

18/L

2010. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Nyak, fül és váll...ahhh ezek nagyon...*.*

19L

2010. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a mellét szoktam fogdosni. :) Persze burkoltan.

1.: Azaz mondom a szöveget, és a szívére teszem a kezem, ami persze a melle mögött van

2.: Magyarázok, és "véletlenül" odaérek.

3.: Megnézem a nyakláncát, és kézfejemmel "burkoltan" simogatom.


Eddig még senki se szolt rám. :)

2010. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Túrj bele a hajába hátulról... Tuti siker
2010. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ, kipróbálom őket. :)

A tízezres megoldás is jó, de nem kurv@ként szeretném működtetni. :D

Mégegyszer köszi!

2010. okt. 16. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!