Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki ha már nem kíváncsi rám?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal még nyáron volt egy egyéjszakásunk. bár sex az nem volt mert megzavartak de az is lett volna. na mindegy. rá egy két héttel csúnyán összevesztünk és akkor én is kurv@ dühös voltam rá. egyébként a semmiért ugrott nekem.. nem csináltam semmi rosszat. de én ki akarok békülni vele és azt szeretném ha újra barátok legyünk. de úgy érzem h már fárasztom őt és jobb lenne ha szimplán békén hagynám de hiányzik. mit írjak neki??
2010. nov. 14. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megírod, hogy mit érzel, attól se kapod vissza, max neked jobb, hogy biztos leszel a dolgodban, aztán könnyebb lesz elfelejteni őt.
2010. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ezaz. biztos lehet mondani vmit amitől megbocsát nekem. hisz tök jól elvoltunk . és nem akarok tőle semmi mást mint barátság. szted még azt se?:S
2010. nov. 14. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd meg, amit érzel.
2010. nov. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 próba add ki magadból őszintén az érzéseidet,és ha van szíve megbocsájt.

2. Ha már cseppnyi érdeklődést sem mutat feléd,és ugy érzed hogy szinte zavarod a jelenléteddel is őt, akor nem véletlenül érzed ezt,és ne fuss utána.

"Ne töltsd az idődet olyannal ,aki nem tart Téged érdemesnek arra hogy veled töltse"

A hiány egyszer elmúlik...és jobb mintha futnál utána,csak azért hogy a barátod legyen.

2010. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben. remélem h el fog múlni..
2010. nov. 14. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!