Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha 13 éves koromra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 13 éves koromra egy pasim sem volt még?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 07:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

B@sszus! Dehogy baj! :)

Még ha 30 éves lennél, akkor se lenne baj (de gáz már igen). Mindig CSAK olyat szabad csinálnod, ami neked jó. Ha egy kapcsolatra nem állsz még készen, akkor ne menj bele! :)


12/L

2010. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nem. Még korai őszintén mondom neked!
2010. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat!
2010. nov. 14. 17:34
 14/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, remélem nem szeretnéd elkapkodni az életed. Nekem sem volt igazi barátnőm, sőt...

21.5 éves kis fiatal ember vagyok és még nemi életet sem éltem eddig.

Ez mitől lenne baj?

Jah igen jönnek a nagyokos kis tinik...



Egyszóval nem baj, és nyugalom. Remélem 2 év múlva is normális leszel..és azon túl is...

2010. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem szeretném elpkodni az életem,csak hát ahogy te is mondtad jön a többi korombeli tini és furcsának találják(néhányan piszkálnak is)hogy még nem voltam kapcsolatban!

Köszi a válaszokat!

2010. nov. 20. 16:28
 16/29 anonim ***** válasza:
65%

Én 12 éves koromba kezdtem el "pasizni" Azóta ha rájuk gondolok, csak szégyenkezem. Egyik jött a másik után.Valakivel együtt 3 hónapig aztán 2 nap múlva valakivel együtt 2 hónapig aztán egy(!!) nap múlva egy fiúval kb egy hétig se. Ilyenek voltak. Aztán jött egy szerelmi csalódás, amire rá pár hónapra megtaláltam azt, akit igazán szerettem. Akkor már majdnem 13 voltam.2hónapig jártunk, tényleg szerettem, de nagyon éretlennek bizonyultam. Vele volt az első csókom, a pillangók a hasamba, ő volt a mindenség. Őszintén szerettem. Aztán az éretlenségem miatt (megijedtem és egyre kevesebbszer találkoztunk.végül heti egy órára csökkent.leginkább azért mert"nem akartam elveszíteni" és nem akartam elrontani semmit ezért nem akartam vele találkozni) aztán ezzzel elrontottam mindent.Szakítottunk. Azt mondta azért mert nagyon szeretett és nem bírta így elviselni a hiányomat, szóval inkább teljesen legyen vége mint hogy szenvedjünk.

Aztán 2éven át halálosan szerettem. Bármit megtettem volna érte. De ő nem akart engem. Megvárta míg érettebb leszek, és jól tette. Eltelt 2 év, újra együtt vagyunk. Éretten :) Most már semmitől nem félek,és a hiánya megtanított arra, hogy mennyire fontos nekem.Így sokkal könnyebb. És 100xjobb vele:) Régen féltem a csóktól, mostmár órákon át smárolunk az ágyába :)

Szóval hiába lenne ennyi idősen pasid, hidd el csak akkor lesz jó, ha érett is leszel már rá.Így csak ilyen kis "szerelem"lesz amit később még meg is bánsz.

Várd ki a magfelelőt :) Halesz egy fiú, és úgy érzed szeretnéd megpróbálni vele, akkor nem kell nemet mondani, de egyáltalán nem gáz, hogy nem volt még pasid, hiszen ezek még csak idézőjeles "pasik"

15/L

2010. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 évesen sem volt még pasim...kicsit ciki, de én nem bánom, majdcsak megtalálom az igazit. Csak azért meg nem fogok valami barommal járni, hogy legyen pasim...
2010. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:

Nem egyáltalán nem baj én 16 éves koromban vesztettem el és akkor kezdtem pasizni, ne sietsd el a dolgot az meghatározza az egész életed...Én tudom hisz én az első fiúal 1.5 évig voltam együtt és utánna csak pár hónapos kapcsiaim voltak most 19éves koromra úgy érzem kiéltem magam és megtalálta az igazit akivel boldog vagyok!!!

Sok sikert neked...

2010. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
köszi...
2010. nov. 20. 17:04
 20/29 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2010. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!