Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha 13 éves koromra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 13 éves koromra egy pasim sem volt még?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 07:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Már miért lenne baj?Igaz, a mai világban azt mondják ciki, de szerintem csak azért,hogy menő legyél ne engedj a közeledbe egy olyant,aki iránt nem érzel semmit sem. Gondolj csak bele,hogy egy olyan simogat,meg fogdos, undorító. Mindenkinek megvan a magaideje. Van akinek 13 évesen, van akinek 20, és van akinek 30, az emberek nem egyformák.
2010. nov. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy időt szántál a kérdésemre!
2010. nov. 14. 08:03
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj.Valószínleg azért kérdezted ezt,mert a körülöttedlévő lányoknak már vannak vagy voltak barátai.Nem szégyelned ezért magad.Nem akarom ugyanazt elmondani mint oly sokan mások,de még nagyon fiatal vagy és még annyi időd van arra,hogy szerelembe ess.Had nyugtassalak meg,hogy nem vagy egyedül ezzel a dologgal.Nekem sem volt még barátom,de annyira nem is bánt mert az évek során többet tudtam meg magamról és az érzéseimről,és már tudatosan tudok választani magamnak párt.Talán ijesztően fog hangzani,de ráérsz akár 20éves korodig is,ha csak akkor jön el az igazi semmit nem késtél vele.Jó tanács:Ne csak azért legyen barátod,hogy ne érezd magad kakukktojásnak a társaid előtt.
2010. nov. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
*Nem kell szégyelned
2010. nov. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

2.Válaszoló:megfogadom a tanácsod:)

2010. nov. 14. 08:15
 6/29 anonim ***** válasza:
41%
hogyne lenne baj.gyorsan szerezz és kezd el élni a szexuális életedet,nehogy lemaradj.akkor talán 20 éves korodra kiégett leszel.de hidd el van az ilyenekre is kereslet.szóval fel a fejjel!!!!
2010. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan.... Ez miért lenne baj?


Én érettségi előtt még hétvégén se mehettem el otthonról. Az első komoly kapcsolatom 20 évesen volt. S nem lett belőle hátrányom.

Neked még tanulni kell. Nem azt mondom, hogy Te is ezt csináld, mint ami velem volt, mert ez sem "egészséges", meg ez az idő már rég elmúlt.

De a középiskolai szerelmek szépek tudnak ám lenni. Az én lányomnak is akkor volt az első barátja és nagyon boldog volt és még most is az a fiúval, már 5 éve. :)

Türelem....

2010. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%
Ha jól érzed magad így, akkor egyáltalán nem baj. Tőled, az érzéseidtől függ az egész dolog, nem azoktól, akik körülvesznek téged.
2010. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
39%
Hú, ez mekkora szégyen! 13 éves korodra már minimum a szüzességedet el kellett volna vesztened, de igazán menő csak akkor lehetsz, ha volt már legalább 3 abortuszod!
2010. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!