Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak 3hetente találkozgatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 3hetente találkozgatunk mert messze lakik tölem, azt mondta hogy ö még nem a csajom! A tegnapi bulin ö nem volt ott és "megcsaltam". Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem jártok, akkor nem is csalhattad meg, ennyi
2009. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
gyerekek...ha nem jartok, akkor nem csaltad meg. AMugy hogy csaltad meg, talan megpusziltal valakit???
2009. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Irjam meg neki sms ben hogy voltam valaki mással vagy inkább élöben?De az csak 1 hét mulva lesz mert akkor talalkozunk és addig megtudja valakitöl az biztos.Csak smaroltam 1 csajjal ennyi.
2009. jan. 11. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mond meg neki, ha azt mondja h nem a csajod, úgyis tenni fog az egészre...
2009. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja a csaj, h nem a csajod, akkor még ne jártok, és megse csalhattad. Ha meg úgy is gondolja, amit mond, akkor nemfog ezzel tőrődni, ha meg viszont besérül , akkor mond meg neki nyugottan, nyíltan, hogy ha nem is tartja magát a bnődnek, akkor meg miért sérül be, hiszen akkor megse csaltad. akkor számít megcsalásnak, ha már jártok egy idelye, és akkor smárolsz egy másik lánnyal, és utána is találkozol a másik lánnyal.
2009. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez biztos?Ö azt mondta h nem volt senkivel amióta mi igy néha kavargatunk vsak velem.Ráadásul a barátnöének irt smst h ha lát valakivel akkor szóljon.
2009. jan. 11. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz, te vagy a férfi, ha tökös csávó vagy, megmondod neki, hogy ha nem vagy a pasija, akkor ne rinyáljon, hogy mással is vagy, mert semmi köze hozzá, majd ha jártok, akkor nem fogsz smárolgatni, és kész.

Ha meg papucs vagy, akkor szépen csendben maradsz, és bocsánatot kérsz tőle, remélem az első variációt választod :D

2009. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!