Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen lány? Hol? Merre?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, egyetemista. A külsőmmel nincs baj,a belsőm is általában bejön a csajoknak. Megbizható vagyok,komoly,romantikus,szeretek olvasni,beszélgetni. De az összes eddigi csaj,akivel találkoztam,üres volt. Még ha elsőre be is jöttek,minél több időt töltöttem velük,annál inkább megbizonyosodtam az ürességükről. Felszinesség,először apróbb,aztán nagyobb hazugságok,az uralkodásra való állandó törekvés... kiábrándító...

Létezik olyan lány, aki tudja mik az igazi értékek?


2010. nov. 14. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek "üres" emberek, csak nem mind ugyanazt tartják fontosnak egy kapcsolatban. De te pont olyan lányokkal jössz össze, akik pont nem azt tartják értéknek, amit te tudsz nekik nyújtani. Nem minden lány egyforma (és nem minden pasi), csak hajlamosak vagyunk mindig ugyanazt a típust választani. Szerintem tartsd nyitva a szemed és keresgélj tovább. Aztán, ha találsz valakit, legyél kicsit megértő, ha nem pont tökéletes, biztos neked is vannak hibáid. :)
2010. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zozymo ***** válasza:
Hogyne. Csak azok foglaltak. De próbálkozz neten. Én is itt találtam meg a nagy Ő-t. Már lassan 3.éve.
2010. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mára már kihaltak sajnos :(( mindig reménykedik az ember, hogy na majd a következő, de nem... :/
2010. nov. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Tökéletesen igazad van, de elárulom egyébként, hogy gyakori, hogy csak a környezetedben nincsenek olyan lányok, akikkel szívesen ismerkednél, mert a többiek csak üresfejű töltelék-emberek, akiket a média határoz meg teljes mértékben. Velem is ez volt egyébként, de amint elutazik az ember, elköltözik, vagy esetleg kimozdul egy kicsit nagyobb távolságra, azonnal lesz mód az ismerkedésre. Úgyhogy kitartás!
2010. nov. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"az uralkodásra való állandó törekvés"

szokj hozzá :) papucs ne légy, de vésd az eszedbe, hogy a kapcsolatokban a nő az úr :D

2010. nov. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kicsit töketlen vagy,azért akarnak uralkodni rajtad.
2010. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valódi érték?

18 éves lány vagyok szűz. Nem azzal próbáltam pasit fogni, hogy mondjuk lefekszem vele az első randi után. Próbáltam mindig kommunikatív lenni, és olyan beszélgetéseket folytatni aminek még valami haszna ill. tartalma is van és egyáltalán nem adom könnyen magam( ez valahogy nálam belső törvény)

De tudod mit? Közben rájöttem, hogy a pasiknak az üresfejű nagymellű mindent megteszek és mindent kivilantok csajok kellenek.Ezek a mai értékek keresd Te is ezt!!!

2010. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kedves utolsó:

ha te csak ilyen pasikkal találkoztál eddig, akkor nagyon melléfogtál, de ettől még nem minden pasi ilyen, én pl az általad felvázolt csajoktól kifejezetten undorodok..., más tészta hogy 25 éves létemre eddig volt 2 barátnőm, szóval nem is tartozok a hűde menő hetente 2 csajt fogyasztok el típusú pasik közé...


Ha egy lánnyal a szex az egyetlen közös program és csak az a lényeg akkor az meg már rég halott ügy úgy is..., de hidd el, nem csak az átlag pasi ilyen amit te felvázolsz, hanem a legtöbb lány is..., ha valakivel nem akarok lefeküdni már a 2. héten, ha nem csókolom meg már a 3. randin, akkor már rögtön az van, hogy nem is kell nekem eléggé..., hát ilyen követelményekkel tényleg nem, szóval nem sokat tévednek... :)


25/F

2010. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Létezik, de sajnos foglalt. :D
2010. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
oh, itt vagyok :D
2010. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!