Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk akik nem nagyon hordotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk akik nem nagyon hordotok semmilyen ékszert, vagy ilyesmit, ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Vettem két medált, amin az a dátum van amikor összejöttünk. Az enyém szív alakú, az övé csak egy lapos négyzetlap, rajta sárga betűkkel a dátum. A kettő nem egyforma, mivel tudom hogy nem szereti az olyan párokat, akiknek egyforma karkötő vagy medál van vagy esetleg néha összeöltöznek, szóval ezt megpróbáltam elkerülni, mégis akarok adni neki valamit. Így erre gondoltam. Nem hordott még nyakláncot, de igazából nincsen vele gondja, csak épp nem volt olyan nyaklánca amit felvegyen, venni meg ezért nem vett. Szóval van ez a kis medál, lehet medálnak is használni, de mivel ilyen kapcsos ezért lehet akár telefondísz is, mert van hozzá olyan rész is. Venni akarok hozzá valamilyen nyakláncot, szerintetek milyet vehetnék? Ami fiuknak kényelmes, na meg nem ciki.
2010. nov. 13. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
amiet akarsz nincs oan h kényelmetlen am irigylem a problémáidat.
2010. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, bár hidd el el van ettől sokkal nagyobb bajom is, pont ezért merülök el az apró dolgokban..addig sem a naggyal foglalkozom.^^
2010. nov. 13. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hordok ékszert, és biztosan nem is vennék fel. Max betenném a cipőfűző alá hogy lássa hogy viselem ;)
2010. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a barátomnak aki egyben a volt barátom is, pár éve egy férfi fa nyakláncot adtam (gondolom mindenki tudja miről beszélek) Amikor szakítottunk nem hordta, de aztán megtalálta és még mielőtt összejöttünk volna újra, már egy jó pár hónapja hordta. Csak fürdésnél veszi le, nem hajlandó odaadni senkinek, már egy párszor elszakadt, de mindig megcsinálta. Amikor egyszer elvettem tőle, hogy egykét napig had legyen nálam,olyan hiányérzete volt, hogy azóta oda se adja :)
2010. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!