Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól teszem, hogy ezt teszem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy ezt teszem? SZerintem tök muris?!

Figyelt kérdés
Van egy pasi régen azt mondta rám, milyen ronda vagyok. De persze nem a szemembe. Azóta eltelt sok idő, megszépültem nemrég azzal állt elő hogy szerelmes, hajt rám , nyomulgat én meg kitaláltam hogy megszívatom, azért mert éppen eleget bántott. Mégis mitől lát hirtelen annyira szépnek? Imádom nézni a szenvedését, szerelmes vagyok belé, de az egom erősebb, imádom cseszegetni.
2010. nov. 13. 23:30
1 2
 11/13 Zozymo ***** válasza:
Mindegy szerintem ne csináld, vagy utána ne csodáld ha szemenköp............
2010. nov. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát képzeld csinálták eleget, tudod a fagyi visszanyal...
2010. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zozymo ***** válasza:
Csak gondold el, akkor lemész arra a tirpák szintre amin ő van. Megéri? Szerintem nem. Mert akkor egy fokkal se vagy jobb, hanem pont összeilletek......
2010. nov. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!