Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól teszem, hogy ezt teszem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy ezt teszem? SZerintem tök muris?!

Figyelt kérdés
Van egy pasi régen azt mondta rám, milyen ronda vagyok. De persze nem a szemembe. Azóta eltelt sok idő, megszépültem nemrég azzal állt elő hogy szerelmes, hajt rám , nyomulgat én meg kitaláltam hogy megszívatom, azért mert éppen eleget bántott. Mégis mitől lát hirtelen annyira szépnek? Imádom nézni a szenvedését, szerelmes vagyok belé, de az egom erősebb, imádom cseszegetni.
2010. nov. 13. 23:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Régen 1 éve.
2010. nov. 13. 23:32
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ö is csak átakar baszni, és nem látja hogy "megszépültél" .:DDD
2010. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jól cisnálod így kell ezt:)
2010. nov. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jól olvasom? "szerelmes vagyok belé, de az egom erősebb, imádom cseszegetni." hát ha imádod ilyen szinten cseszegetni, akkor nem vagy szerelmes...az biztos
2010. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szembesítsd azzal, amit a hátad mögött mondott. Ha tényleg megtetszettél neki, elég lenne, ha nem kapna meg.
2010. nov. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

csak így tovább :D

hadd szenvedjen 1 kicsit :P

2010. nov. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Zozymo ***** válasza:
100%
Miért imádják a nők ha a pasik szenvednek? Engem meg a Nők szivattak évekig mégse adtam vissza..... KICSINYES!!!!
2010. nov. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolsó ott a pont...
2010. nov. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Addig szívasd amíg tudod. Annyit amennyit tudod. Mindegyik megérdemli.
2010. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Zozymo ***** válasza:
Remélem veled is ezt teszik utolsó kommentelő. Rád is rád férne.
2010. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!