Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21.5 évesen még találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21.5 évesen még találhatok valakit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Meglehetősen magányos vagyok, mi több a középiskolai éveim alatt nem volt semmiféle párkapcsolatom, még kalandom sem. Még általános iskolában volt egy-két lány akivel kavartam, de semmi nem történt. Volt, hogy próbálkoztam levélírással, de nem jött össze. Úgy érzem a mai nők többsége lenézi az átlagos pasikat. Noha régen sportoltam, de már abbahagytam. Azt tapasztalom megvetéssel néznek rám. Nem hinném, hogy ronda lennék, de azt érzem a lányok a tökéletes hapsikat keresik. _Nem vagyok túl divatos, de ápolt és igényes. Nem vagyok bőbeszédű, de csak azért mert valahogy a lányok nem beszélnek velem...pedig próbálok és görcsös sem vagyok, de mind olyan kuka...a barátnőikkel meg elvannak...

Az idősebb lányoknak meg biztos nem kellek, mert nincs elég tapasztalatom, a fiatalabbak meg 30 éves emberekkel járnak...

Még nemi kapcsolatom sem volt nővel, pont azért mert még nem voltam szerelmes...

Kissé feszült is vagyok az utóbbi időkben, mert nincs kivel megbeszélni a dolgokat...

Próbálom a társkereső oldalakt, de sokuk fizetős és nem tudom mennyire jók azok...

Tudom fiatal vagyok, de nem akarok várni egy egész életen át...

Persze görcsösen sem akarok keresni, de mégis...


2010. nov. 13. 12:57
 1/9 anonim válasza:
Figy! A helyzet az h. ha a környékeden keresel és ez van akkor esélyeid egyenlőek a nullával! Én bnőmet neten (nem társkeresőn) találtam meg... Igaz h. tőlem 120Km-re lakik de hétvégente tudunk találkozni. Ne a környékeden keresgélj! Én is ezt éltem át itt a honom környékén! Szal csak hajrá Keresgélj idegen tájakon... ;)
2010. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nyugi, van remény!

már az is jó, ha pl. facebookon bejelölsz egy olyan lányt aki szimpi...és írsz neki levelet.

vagy ha mondjuk régebbi ismerőseiddel középiskolából felveszed a kapcsolatot, aki mondjuk jóba is volt veled és tetszik is stb. stb.

társkereső oldalakban nem vagyok otthon, de azzal is próbálkozhatsz, pedsze olyannal, ami ingyenes... biztos fogsz találni valakit, az nem baj, ha még nem...

barátaid sem igazán vannak akikkel beszélhetnél, vagy akik "kerítőnőt/férfit" játszhatnának?

2010. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 21,5 évesen nem volt még komolyabb bnőd, az valszeg azért lehet, mert nem nézel ki jól. Tom, mert nálam is ez a helyzet, ráadásul én idősebb is vok néhány évvel.
2010. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
71%-os, nem hinném hogy ronda volnék....
2010. nov. 13. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:

13:11:


Ez csak a lányokra igaz, akkor sem mindig. Mivel a fiú dolga kezdeményezni, ha nem teszi, vagy rosszul, akkor nem lesz senkije, életkortól függetlenül.

2010. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy félek mint te. Igaz nekem volt már kapcsolatom.

Rettenetes érzés, mikor tudod, hogy nem vagy rossz semmilyen téren, mégsem kellesz senkinek. És a legszebb éveid meg elvesznek.

Egyet tehetsz, eljársz barátokkal szórakozni, ha suliba jársz vagy dolgozni kinyitod jobban a szemed és minden lehetőséget megragadsz az ismerkedésre. És bízol benne, hogy egyszer összejön. Nagyon nehéz, nekem se mindig megy, de próbálkozni kell!

2010. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13:29 Pasiknak nemcsak a külső számít (legalábbis nem mindegyikünknek), tehát lányokra ez nem igaz. Fiúból viszont van olyan (pl én), aki hiába kezdeményez akárhány lánynál, nem kell senkinek a külseje miatt.
2010. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon kétségbe voltam esve.18,5 éves koromig nem volt barátom.Sőt barátaim se nagyon.Az időm nagy része a szobámban telt.Aztán elkezdtem kicsit adni magamra 18 éves koromban.Egy lánynak sok minden a rendelkezésére áll ehhez.:)És elkezdtem kijárkálni,szocializálódtam.Az azt követő három hónapban három pasi is rámhajtott.A harmadik volt a befutó.Azóta is együtt vagyunk.(Most 10hónapja.)

Persze minden lány egy álomlovagot képzel el.Én is így voltam vele.De aztán a második srác aki rámhajtott,úgy hírlett ő a környék legjobb pasija.Hát de nem nagyon tudtunk beszélgetni egymással.Az első sráccal szintén nem tudtam,csak első találkozás volt fasza,hiába volt jó pasi.Kétségbe voltam esve,hogy senkivel se tudok beszélgetni.Aztán msn-en bejelölt egy srác,aki három házra lakott tőlem,de sose ismertem.:)Látni láttam párszor,de nem tetszett.Msn-en beszélgettünk egy hétig.És minden csodás volt.Msn-en.Találkozni féltem,mert 100%-ig biztos voltam benne,hogy nem fogunk tudni miről beszélgetni.:)Annak ellenére,hogy előtte volt hogy felhívott,és egy órán át beszélgettünk.:D Aztán megvolt a tali,kicsit feszült voltam,de nagyon jól kijöttünk.:)És pár óra után minden feszültség elszállt.:)

Az meg szerintem hülyeség,hogy egy nőt zavar,ha szűz vagy.Legalábbis ha szeret,akkor ez nem lehet gond.Barátomnak előttem három barátnője volt,szexuálisan mégse volt a topon eleinte,mivel a korábbi kapcsolatai nem voltak valami őszinték.De elmondtam neki,mi a jó és mit hogyan csináljon,plusz interneten is utánaolvasgatott dolgoknak.:)És azóta nincs olyan alkalom,hogy ne élvezném.:)Azt mondta,mellettem nőtt fel szexuálisan.Szerintem nincs is annál jobb,mikor együtt tanuljátok meg a szex fortélyait.:)

Szóval a lényeg:INTERNET.Ott van például a chat.hu.Nem fizetős.Hugom minden eddigi pasiját onnan szedte össze...De nagyon sokan ismerkednek iwiw-en is.Vannak rajta különféle alkalmazások,amik az ismerkedést segítik.Bejelölhetsz lányokat a környékedről,akik tetszenek.Elkezdhettek beszélgetni.Ha meg írásban jól kijöttök,akkor beszéljetek telefonon.Ott kiderül,tudsz-e vele beszélgetni normálisan is.És ha ott minden oké,jöhet egy találkozás.:)A lényeg hogy ne legyél túl válogatós,mármint külsőt illetően.Én is az voltam.Nagy hülyeség.:)Beleszerettem egy srácba,akit előtte csúnyának tartottam.Most meg már bármilyen jól kinézű alfahímet látok valahol,rögtön arra gondolok,hogy sose tudna olyan csodásan mosolyogni,mint a párom.És hogy sose lesz olyan tökéletes lelke ,mint az én szerelmemnek.:)stb.:)

Sok sikert!

2010. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Sajnos a közelemben nincsenek jelöltek, viszont ha a közelemben nem is talán egyszer távkapcsolat formájában meglelem a szívem másik felét. Persze sok mindentől függ, de meglátjuk.

2010. nov. 14. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!