Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A származási hely, pl hogy valaki tegyü fel keletről jött, az-az mongol, arab, török, kínai... befolyásolja a szokásait? Ha összejön egy lánnyal, lefogja őt nézni? Mert, hogy ő a férfi? Mert, hogy pl, az araboknál nincs szavuk a nőknek, meg elméletileg a mongoloknál sem, a többit nem igazán tudom. Egy ilyen dolog befolyásolhatja a kapcsolatot?
2010. nov. 13. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. :)

Ha ott nevelkedett, akkor elképzelhető, hogy a szokásai mások, de ez nyilván nem genetikailag van kódolva.

Ellenben, ha az ember elszármazik valahová, bizony meg kell tenulni az ottani kultúrát is. Jelen esetben a keletről jöttnek a miénket. (magyar kultúra :D)

Ha emiatt gondok adódnak egy párkapcsolatban, akkor nem érdemes szerintem erőltetni.

2010. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném.. az szerintem feltűnik neki, hogy nem "otthon" van. Úgy értem, hogy ez nem Kína, Törökország stb.

Itt mások a szokások. De szerintem ha itt él akkor nem fog ilyesmit csinálni.

2010. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem hinném.. az szerintem feltűnik neki, hogy nem "otthon" van. Úgy értem, hogy ez nem Kína, Törökország stb.

Itt mások a szokások. De szerintem ha itt él akkor nem fog ilyesmit csinálni"


Azért lássuk be, hogy ez nem teljesen igaz így. Akárki akármit mond, nem tud elszakadni a gyökereitől. Ha például te, mint lány kimész például egy arab országba, te is elvárnád, hogy európai nőként tekintsenek rád. Te pedig ezt a kulturális hátteret viszed magaddal. Te sem tudnád elfogadni, hogy nem úgy tekintenek rád. Ugyanígy ő sem.

2010. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 13. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!