Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szemez velem, ha elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szemez velem, ha elvileg nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel én is össze szeretnék jönni, sokat dumálunk, de ha baráti társaságunkkal vagyunk akkor mással is foglalkozik (még jó). Van hogy csak pár szót tudunk beszélni, más mellé ül (sokszor lány mellé). De amikor látom szinte folyton engem néz, én próbálok nem rá figyelni, de amikor látom (akármilyen messze is van tőlem mindig engem néz. Ha észreveszem van, hogy kacsint egyet vagy felhúzza a szemöldökét (olyan játékosan) de van h elkapja a tekintetét? Miért van ez? És ha akar valamit miért nem foglalkozik többet velem?

Köszönöm! 16/L


2010. nov. 13. 09:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ma 09:31


Azért nem, mert a szerelem nem annyiból áll, hogy pár hónapja ismersz valaki, és néha sokat dumáltok.

2010. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
... a néha sokat dumálunk az, egész éjszaka telefonon. Hazakísérget, megvár suli után stb.
2010. nov. 13. 09:43
 13/18 anonim ***** válasza:
Jól van. :D Ettől, amit írtam, még fenntartom: ha akar valamit, tegye meg ő az első lépést.
2010. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A srác csendes vagy bátor és beszél rendesen?
2010. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Bátor, de nem a csajozás terén, vagyis nem tudom mivel még nem volt barátnője
2010. nov. 13. 10:34
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha hazakísér, beszélgettek egész este. Rádkaccsint? Más lányokat elhajt, akik veled rosszul beszélnek (ahogy említetted) Akkor, ennél több jel kell még? Szerintem, várj és engedd, hogy közeledjen feléd. Biztasd pár mosollyal, ha egymásra néztek. De ne te menny, ha azt mondod egy barátnőt akar, egy komolyat. Akkor, az azt jelenti, hogy azt ő is akarja meghódítani! Engedd, az ő elképzelései szerint a hódítást. Te csak távolról, a tekinteteddel, mosolyoddal biztasd. De ne ugráld körül, semmi esetre sem, mert úgy olyanná válsz, mint a többi lány aki körül veszi!
2010. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát próbálom nem, de nagyon nehéz:)
2010. nov. 13. 12:37
 18/18 anonim válasza:
Hát csajszikáim azt,hogy a mai fiúk már kevésbé mernek kezdeményzni az a sok általatok oly gyakran elsütött "legyünk inkább barátok" vagy más önbizalom-romboló és más egyéb csalódást keltõ mantra miatt van. Így jártatok, néhány esetben már nektek kell elkezdeni kezdeményezni. Vagy egyedül maradtok ;)
2012. okt. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!