Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a sok rossz érzés már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a sok rossz érzés már rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, egyre inkább az eszemmel élem meg a kapcsolatunkat. 4 hónapja vagyok vele, de ismerem már vagy 9 hónapja. Azt hiszem, rosszkor ismerkedtünk össze...

L/23, F/27. Ő "krízisben van", már azóta, mióta ismerem. Egyetem utáni útkeresés, munkakeresés, stb. Sokszor mondta nekem, hogy gondol arra, véget akar vetni az életének, és milyen rossz minden.


Külső segítséget nem fogad el, de most nem is ez a lényeg.


Úgy érzem, elkezdtem "telítődni". Az 1. hetekben, az első 1-2 hónapban rengeteget gondoltam rá, vártam, hogy találkozzunk. Esténként azzal a gondolattal aludtam el, milyen jó lenne a karjában lenni. De ahogy egyre többször mondogatta, hogy milyen rossz az élet, nincs értelme, stb.... azóta ezzel felhagytam. Úgy voltam vele, minek gondoljak erre, ha ő úgysem rám gondol, hanem a halálra, meg az élet rossz oldalára.


Még szűz vagyok, de most ez sem lényeg. Eleinte annyit gondoltam rá, milyen jó lenne az együttlét vele. Már nagyon a közelében vagyunk, de már szinte nem is izgat a gondolat. Inkább az van bennem, hogy annyi rosszat hallottam már tőle, hogy bízni sem tudok benne igazán.


Már a találkozóinkat sem várom annyira, tudván: vajon most mi rosszat fog mondani? Olyan kevés örömöt érzek benne...


A kötődés és a szeretet megvan még, de ezek a lángok, és a kezdeti bízni akarás már nem:(-pedig még így is nagyon friss a dolog. Csak egyszerűen annyi rosszat hallottam már tőle, és azt sosem, hogy örülne nekem, hogy ez mintha "megölne" bennem is minden jó érzést.


Erre már keresztet vethetek? Ti mit tennétek?


2010. nov. 12. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Elsőőőő
2010. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az mit jelent, hogy "elsööö"? Magyarázd el légyszi, mert fontosak lennének a válaszok.
2010. nov. 12. 22:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs elsőzés!
2010. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de még mindig nem értem:).
2010. nov. 12. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Az aki elsőzik az be van szívva xD. Kérdésre a válaszom: szünet kellene nektek szerintem.
2010. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Huh:) Köszi. Ilyen elsőzéssel :):) én itt még nem találkoztam, ez új.


...hát...nem tudom... ez a szünet nekem mindig olyan probléma félretevésnek tűnik, mint megoldás. Nem hiszem, hogy utána pusztán a kapcsolat megszakításától bármi is más lehetne.

2010. nov. 12. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:
igen de a hiány érzet kell egy kapcsolatba, h érezzétek egymás fontosságát.
2010. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott, egy ilyen pesszimista élet gyűlölő ember csak megöli a lelked. Ha neki nem vagy elég fontos, és a tény, hogy mellette vagy nem teszi boldoggá akkor nem is szeret téged igazán. Keress egy életvidám pasit, mert mellette csak tönkre teszed magad, ugyanolyan begyöpösödött, megkeseredett ember leszel, mint ő, és szerintem ezt te sem akarod. Hiába kötődsz hozzá valamelyest, ha már nem hiányzik és nem tudsz bízni benne és még csak azt sem érezteti, hogy szeret téged akkor lépj tovább, mert így nincs értelme.
2010. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljes mertekben egyetertek az elozo hozzaszoloval...Nincs ertelme igy folytatni, aki mellett nem tudsz boldog lenni, mosolyogni, aki visszahuz es aki mellett Te is depresszios leszel...
2010. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is a válaszokat. Sajnos kezdem én is így érezni... Alapjában véve azt gondolom, a párkapcsolat arról szól, hogy boldog vagy a másik mellett, és tudod, hogy szeretve vagy.


Én ezt sajnos egyiket sem érzem, hiába fontos ő nekem...


És olyan furcsa, hogy amikor az érzéseimről írok, vagy beszélek neki, arra soha nem reagál...

2010. nov. 16. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!