Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Körülbelül egy órája szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül egy órája szakított velem a barátom.Hogyan és mikor lehet túllenni ezen?

Figyelt kérdés
Úgy érzi, nem fejlődhet tovább a kapcsolatunk(kihült?).Még mindig szeretem, de elfogadtam a döntését.Csak nem tudok mit kezdeni az űrrel, ami most bennem van.Ő volt az első szerelmem , szóval nincs nagy tapasztalatom szakítás terén.Meddig lesz rossz?
2009. jan. 10. 20:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Az esetleges helyesírási hibákért bocs mindenkitől.:(
2009. jan. 10. 20:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne keress másik pasit, hagyj magadnak időt, ne gondolkozz, csak lazulj, sírd ki magad:)

Vedd ezt egy pozitív dolognak, új lehetőségnek.

2009. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sírj, tombolj, ha jólesik, és ha kell jönnie, jön más, ha nem, akkor nem, és ha visszatérhet ő, akkor visszatér. Kutyaharapást szőrével megoldás pedig eszedbe se jusson, mert sokszor nagyon rossz a végeredménye, még ha eleinte jónak is tűnik.
2009. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egészen addig volt rossz, míg nem lett másik kapcsolatom (4,5 hónappal a szakítás után).
2009. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Most,a mit érzel szinte semmivel és senkivel sem pótolható. Adj elég időt magadhoz ahhoz,hogy lecsengjen benned a dolog.Próbáld elfoglalni magad, ha netán mindketten megnyugodtok semmi esély arra, hogy újra kezdjétek?

Menj el e legjobb barátodhoz/barátnődhöz és beszéld ki magadból, mi bánt! Próbáld úgy felfogni az egészet, hogy ami bezárul annak oka van, és kinyílik helyette egy másik ajtó! soha ne add fel! fogsz te még szeretni! Sok sikert!

2009. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom hogy add ki magadól a fájdalmat, sírj, és panaszkold el egy közelállónak. :( Szerintem sem jó ötlet ha beleugrasz egy újjabb kapcsolatba, előfordulthat hogy tudatalatt is csak a másikat keresed benne, és ez rövid időn belül elő is bukik, nem lenne jó senkinek sem. Szerintem szükség van 4-5 hétre mire újra megtudod pillantani egyáltalán az egyedüllét előnyeit, vagyis azokat dolgokat amik régen töltötték ki azt a bizonyos űrt. Mielőtt megijednél, ez nem negatív dolog. Többet tudsz foglalkozni azokkal akit rajta kívül szerettél ( család tagok+barátok ), vagy amit szerettél, és mivel te is csak komolyodsz az idő során biztos akadnak új dolgok amik érdekelnek. Eljött ennek az ideje, és sok sikert hozzá!
2009. jan. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha elfogadtad a döntését, akkor csak tippet adhatok, hogy ne legyen rossz olyan sokáig. Első lépésként tüntess el minden dolgot ami rá emlékeztet, mivel ha naponta felkavarodsz ezek miatt, akkor nem igazán fogsz helyrerázódni. A második dolog pedig az, hogy ne penészedj otthon, egy jó haveri társaság hihetetlenül hatásos gyógyír ilyenkor. Mozdulj ki sokat.

Persze az is sokat számít, hogy meddig jártatok együtt.

Egyébként mikor helyrerázódsz, nevetni fogsz az egészen.

2009. jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm mindenkinek a kedves válaszokat.Az első "sokkon" már túl vagyok.
2009. jan. 11. 10:40
 9/9 anonim ***** válasza:
szia!nekem még 1év elteltével is mindég ő járt az eszemben!!de megprobáltam nem rá gondolni!!mozdolj ki othonról ne gondolj a multra!buliz ismerkedj legyél mindég társaságban és így észre sem vesszed hogy nem gondolssz rá!
2009. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!