Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves fiú 33 éves nővel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves fiú 33 éves nővel? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 13:28
1 2
 11/20 Toreador ***** válasza:
89%
21 éves vagyok, 18 éves pasival. Anyukám 5 évvel idősebb, mint apukám. Nálunk úgy látszik, családi vonás. De ne mások véleménye érdekeljen!!!!!!!
2010. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Barátnőm 29 én 21 vagyok, de mégis jól kijövünk eddig. Bár tény vannak generációs különbségek, de ha a lelked fiatal, akkor te is az vagy :). Néha gyerekesebb mint 1 tini.


21/F

2010. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ezt fontolóra kell venned!


Lassan lehet, hogy Ő megállapodna komolyan, és szeretne gyereket, azaz egy saját családot!

De ha te még nem szeretnél, illetve nem teremtetted még meg azt az egzisztenciát, amit szeretnél, és elég a mai Világban egy gyerek neveléséhez, akkor nem biztos, hogy olyan jó ötlet ez.

Ha összejöttök, és pár év múlva rájössz, hogy neked bizony egy fiatalabb kell, akkor elvettél tőle bizonyos időt a fentebb leírtakból!

Az írásodból viszont arra következtetek, hogy nem vagy Te olyan biztos ebben... Mivel hát gondoltál már arra, hogy milyen lenne egy saját család... De nem tükrözi azt, hogy valóban akarod!

Higgyél a megérzéseidnek!

Ha viszont csak az emberek véleménye miatt aggódsz, akkor szerintem nem kellene vele foglalkoznod!

2010. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
itt vagyok en, valaszz engem...21vagyok:D
2010. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
tilos
2010. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Azért indokolhatjátok is. :)
2010. nov. 15. 11:38
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.
2010. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Toreador ***** válasza:
De hülye vagy, bakki... :D
2010. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

12.38=:)

Te valószínűleg lakótelepi kis csajokra specializáltad magad,azok ilyen vérszomjasak és szeretik a bunyót.

Én már nem egy embert megborítottam nők előtt és 80%-ban az lett,hogy micsoda brutális vadállat vagyok és ezt másképp kellett volna megoldanom.

A nők fel sem ismerik a komoly fenyegetést/más tiszteletlenségét és nem értik a bunyó okát.

Egy 33 évesnek mások az igényei.Vedd el feleségül,ne lakj a szüleiddel,legyen valami melód az sem baj,ha szar és minél előbb szülni akar.

2010. nov. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"már nem egy embert megborítottam nők előtt"

NEM VOLT JÓ A DÖLÉS SZÖG,ÉSZAK-KELET IRÁNYBA KELL DÖLNIE..

2010. nov. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!