Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blackprincess kérdése:

Szerelmesek vagytok még?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem akik min.2 éve együtt vannak már a párjukkal.Érzitek még a melegséget a szivetekbe mikor megölel, megcsókol vaggy csak megszokás?
2010. nov. 11. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

hááát... sajnos nem tudom. ott a kettő között ingadozik. De rossz belegondolni, hogy a páromat nem szerelemből szeretem, hanem ragaszkodom hozzá... Vagyis nah. szóval érted.


17/F (2 éves kapcsolat)

2010. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én még mindig nagyon szerelmes vagyok. Tisztára be vagyok zsongva ha közeledik a péntek (koleszos, ezért csak hétvégente találkozunk), szétszeretgetjük egymást :D Nagyon szeretem, nem csak megszokásból. De bevallom volt olyan időszak a kapcsolatban, amikor én is úgy éreztem már csak megszokásból vagyunk együtt, úgy éreztem magam mintha már 10 éve házasok lennénk (persze ez alatt is jó volt, csak kicsit furcsa). De mostanában ismét fellángoltam :D Szóval minden nagyon jóóó :)

17L - kicsit több mint 2 év

2010. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát sajnos én ezt elég gyakran érzem mostanság:S Mi már 5 éve együtt vagyunk. Viszont nagyon szeretem,és nem is tudom mi lenne velem ha más nővel járna. Én úgy vagyok ezzel,h úgyis úgy lesz ahogy lennie kell :) Majd alakulnak a dolgok :)
2010. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mi nemsokára 3 évesek leszünk és én se szerelemből szeretem már de belegondolok hogy mi lenne velem nélküle nagyon rossz és nem akarok nélküle lenni mert fontos nekem.

18/L

2010. nov. 14. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!