Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom meglopott?

Figyelt kérdés
2 hete jártam vele amikor eltűnt a pénztárcám.1 hétre rá az anyukámé is eltűnt,később a bátyám arany nyaklánca.A családom őt gyanusította, csak ő járt fel hozzánk és minden egybevágott,de nem akartam elhinni.Minden rendbe van vele,nem cigány,nem is él rosszul első ránézésre rendes,templomba is jár... Multkor mikor feljött eltűnt egy utalvány tömbb kb 12 ezer forint értékű.Még nemsokkal azelőtt hogy feljött hozzánk a barátom,tesóm látta a szekrényen,1 órával később eltűnt onnan.Kerestük mindenhol,de végül arra jutottunk hogy a barátomnál van. Én akkor se akartam elhinni,de megkértek hogy nézzem meg a zsebében....Nem engedte.Ekkor lett nyilvánvaló,ezután kiment wc-re ahol sokáig volt(valszeg lehúzta)és gyorsan elment.Egy nappal ezután szakított velem. Mit tennétek? :(
2010. nov. 11. 18:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
egy sz*ros nakláncot sajnálálsz? Már bocs a kifejezésért, de egy pénztárcában nem a pénz, hanem ideális esetben az összes személyes irat benne van, amit egy vagyonba kerül újra csinálétatni, meg 1 hónapba tellik. Ez a gáz! Vgy nem így volt?
2010. nov. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!