Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom meglopott?

Figyelt kérdés
2 hete jártam vele amikor eltűnt a pénztárcám.1 hétre rá az anyukámé is eltűnt,később a bátyám arany nyaklánca.A családom őt gyanusította, csak ő járt fel hozzánk és minden egybevágott,de nem akartam elhinni.Minden rendbe van vele,nem cigány,nem is él rosszul első ránézésre rendes,templomba is jár... Multkor mikor feljött eltűnt egy utalvány tömbb kb 12 ezer forint értékű.Még nemsokkal azelőtt hogy feljött hozzánk a barátom,tesóm látta a szekrényen,1 órával később eltűnt onnan.Kerestük mindenhol,de végül arra jutottunk hogy a barátomnál van. Én akkor se akartam elhinni,de megkértek hogy nézzem meg a zsebében....Nem engedte.Ekkor lett nyilvánvaló,ezután kiment wc-re ahol sokáig volt(valszeg lehúzta)és gyorsan elment.Egy nappal ezután szakított velem. Mit tennétek? :(
2010. nov. 11. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ő már elintézte. meglopott, aztán szakított..ezek után mit szeretnél még csinálni? én mondjuk agyonveregetném kicsit, biztos, hogy nem hagynám szó nélkül
2010. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ez gáz. nemnagyon tudsz mit tenni

de ha jól él a családja akkor nem kizárt h kleptomániás.

2010. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
személyesen p*csáznám ki az arcát!!! tetves görény az ilyen
2010. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a szüleinek megmondanám, a sz@rba oltanám a srácot, nyilvánosan megszégyeníteném (pl suliba kitennéma képét alá leírnám ezeket hogy vigyázzanak vele), illetve megveretném nem is kicsit.
2010. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Futurare ***** válasza:
ez az emberfaj még nem halt ki? sz@r alak
2010. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
meg az a baj hogy nincs konkrét bizonyíték ő meg gondolom nem vallja be...csak tesóm nyakláncát sajnálom ugy igazából mert az neki fontos volt...de így nem sok esélyünk van hogy bármit visszakapjunk.
2010. nov. 11. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Kicsalnám belőle mindennek az értékét, ami eltűnt otthonról.
2010. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Esetleg küldhetsz neki egy üzenetet, hogy kéred vissza a láncot, mert ha nem adja vissza, az összes ismerősének elmondod hogy tolvaj és megmutatod a lánc képét hogy aki látja szerezze vissza neked. Ez esetleg hathat.


Mellesleg megnyugtatlak, pár hét múlva jelentkezni fog nálad, megint be fog próbálkozni, és még ő lesz megsértve hogy merted meggyanúsítani, de hajlandó adni neked még egy esélyt. Eszedbe ne jusson szóba állni vele.


Ha netán nem kerül elő a testvéred lánca, akkor se bánd, mindenki belefut egy egy csalóba élete során, te megúsztad egy lánccal, van aki rosszabbul jár, esetleg egy gyereket hagy maga után, vagy kisemmizi a párját. Csak tanulj belőle, és legközelebb próbáld meg felismerni a hazudozókat.


32/N

2010. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg játszd el a bűnbánót, ezentúl te járj hozzá és kutasd át a házát.
2010. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Buktátok a lóvét. Felejtős.
2010. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!