Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud lemondani róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud lemondani róla?

Figyelt kérdés
barátommal csak hétvégente találkozom és többször igényli a szexet mint én. Állandóan keresi az alkalmat h mikor nyomulhat..... Nekem meg nincs így kedvem és olyan mintha elvárná azt h én kényeztessem őt. Pedig nem igaz h nem veszi észre h leginkább muszályból van?!!!Miért nincs benne tartás??És miért jó még így is neki? Amikor kedv nélkül csinálom és meghallom h nyög nahát akkor végképp kivagyok.
2010. nov. 11. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Úgy kompletten nem. :D


Először is: keresi az alkalmat, hogy nyomuljon. Na most, felmerül a kérdés, hogy téged kíván-e, vagy a szexet. Az előbbi esetben ugye az a probléma, hogy nem egyforma mértékben kívánjátok. Utóbbi esetben meg az a kérdés, hogy minek vagy vele. Hogy önmagad miatt van-e vele, vagy csak a szex miatt, no, azt mi itt a fórumon nem tudhatjuk, csakis te adhatod meg rá a választ.


Hogy elvárja? Nem kötelező ám csinálni. Nemet mondani, ilyenről még nem hallottál? :)


Meg mi az, hogy nincsen benne tartás? :D Ha egy férfi kívánja a barátnőjét, akkor nincsen bennen tartás?


Hogy miért jó neki így? Nos, ez egy alapvető jele annak, hogy a szexet kívánja, és nem téged.


Amikor ő nyög - nos, egy szerelmes párkapcsolatban szerintem mind a két fél örül annak, hogy ha a másiknak örömet okoz, de a jelek szerint nálatok nem ez áll fennt.


Jobb lenne elngondolkodnod, hogy hogyan a jobb neked: vele, vagy nélküle.

2010. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elképzeltem ezt a helyzetet, és bár nem írnék ilyet, de ha ismernélek elzavarnálak a francba!


Mondjuk az is gáz, hogy a srác belemegy így, mert ilyenkor biztos látszik rajtad, hogy nem éppen van kedvedre a dolog!


Másrészt ha hétvégente találkoztok akkor nem tudom mi lehet az a szám, ami ilyenkor sok?!


Ha nem akarsz valamit NE CSINÁLD! Ha ez nem tetszik neki akkor csak 'azért' van veled...

De ha már ilyeneken agyalsz akkor felmerül a kérdés, hogy minek vagy vele?


"Amikor kedv nélkül csinálom és meghallom h nyög nahát akkor végképp kivagyok."


Ezen a soron én is kivagyok...


22F

2010. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szása Petrosevics ***** válasza:
100%
Naná h igényli a szexet mikor csak hétvégén találkoztok, ha ezt nem kapná meg elöbb vagy utóbb máshoz fog fordulni h megkapja, de nem értem ez neked miért nem jó.Talán nem kívánod a barátodat?
2010. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de szerintem van egy kis félreértés.... A tartás alatt azt értem, hogy ha azt mondom neki hogy NEM akkor értse meg és ne próbáljon meg rávenni vagy meggyőzni....Egyébként meg "normális esetben" örülök ha hangot ad annak amit érez.
2010. nov. 12. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!