Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen áldozatokat hoztatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen áldozatokat hoztatok a Kedvesetekért, akit nagyon szerettek?

Figyelt kérdés

Itt főleg olyanra lennék kiváncsi, amik tőletek fegyelmet, türelmet, kitartást, hűséget, áldozatot követeltek azért, hogy a szerelmetek megmaradjon tisztának és őszintének....


...Nehéz helyzetbe kerültem, amiből úgy érzem csak áldozatvállalással, kellő bátorsággal és hatalmas kockázattal tudok csak kikecmeregni....persze mindezt úgy, hogy közben a szívem szakad meg....majd később mesélek róla....talán látatlanban is tudtok példákat mondani, hogy mit tettetek ti meg azért, hogy ne veszítsétek el azt a világot, amit a szerelmetek jelent.


2010. nov. 11. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon elvont a kérdésed, ha konkrétabban leírnád, értelmesebb válaszokat is kaphatsz, így viszont mindenki csak a saját esetleges példáiból kiindulva tud bármit is írni, ez meg nem lesz mérvadó a te esetedre nézve, még ha csak egy szimpla vélemény egy internetes fórumon, akkor sem.
2010. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre a saját tapasztalatokat várom...az én esetemről bizonyos okból később írnék. De köszönöm az észrevételt.
2010. nov. 11. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Hmmm. Csak nem távolság miatt szakítottál a pároddal, és most próbálod helyrehozni a hibádat?
2010. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ennél sokkal bonyolultabb az ügy, s sokan ítélkeznek, ezért örülnék saját élményeknek, mert az én életem mások szemében nem elfogadott, ezt már sokszor leírták.
2010. nov. 11. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
A hivatásomat, a karrieremet, a családomat, a vagyonomat (pénz, lakás), régi barátokat. Ennek már 5 éve. Remélem, nem bánom meg! Sztem az igazi szerelemért mindent érdemes feladni.
2010. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vártam rá 2 évet, anyatigrisként védtem, mindenemet odaadtam volna érte (már ott tartottam, hogy kiköltözöm hozzá külföldre, feladom az álmaimat), hogy vele lehessek. Aztán dobott.
2010. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írd meg nekem e-mailben, mi a gond. :)
2010. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!