Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az hogy, ha egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy, ha egy fiu "idézőjelesen áldozatokat hoz" egy lányért, az sosem jó?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a volt barátnőmmel, mikor összejöttem mindig én mentem nála, tényleg kedvében jártam, tőle meg kaptam hogy nem engedik, mert ez és ez van...


Bezzeg a mostani barátjánál, meg ugy van hogy mindig ő megy a pasihoz, megy utána... mindezt ugy oldja meg a pasi hogy a nő nem érzi azt hogy menne utána. De mégis ezt egy külső szem jól látja. mit csinálnak azok a pasik másképp? magyarán kérés ellenére megy hozzá. Én nekem meg szinte hogy kérni kellett gyere már.. és akkor sem tudta érdekes sosem megoldani.

Nem értem néha tényleg, nekem már azzal kapcsolatban alakult ki kissebség érzésem hogy nem vagyok értékes ember, akit ugymond "tisztelnek" és oda vannak érte.


2010. okt. 13. 15:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Legjobban az bosszant, mikor megismerkedtem a lánnyal, nagyon felnézett rám, szinte el sem hitte hogy Ő nekem kell. Erre én ugy érzem végére teljesen lesűlyedtem a szemében.
2010. okt. 13. 15:35
 2/3 Moszuke ***** válasza:

"papucs" voltál a kapcsolatban? de most komolyan..

mert akkor az volt a baj:)

csajoknak egy bunkó férfi állat kell aki leszarja őket..


és bármilyen hihetetlen de már a csapból is ez folyik.. nos akkor igazán lehet benne valami nem?

ha kedves vagy meg figyelmes akkor jó barát vagy, lelki társ meg ilyen szarságok..

ha bunkó és tapló akkor pasi..

ez van

2010. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy másik érdekesebb, jobban szeret nála lenni vagy ilyesmi? Ez eszedbe sem jutott?


A lányok szeretik, ha áldozatokat hoznak értük, azt nem szeretik, ha pasas egy döntésképtelen szerencsétlen bólogató jános, mert nem anyucik akarnak lenni, hanem párok.

2010. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!