Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz a wow-on keresztül ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
IGEN GÁZ!!!!Ne menekülj a való élettől.Ott a wowban is csak ugyanolyan kockaarcú lányok(vagy nem is lányok?) vannak,mint te magad.Hát kell ez neked?
2010. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
xDDD fel kell nőnöd neked is :D Én 4 évig wow-oztam De már rásem nézek :D ott akit lánynak hiszel mert azt mondja lehet h csak 1 pedofil kocka :D Menj és ÉLJ!!! :D:D Nemtudom a korod.. ezért vagy keres suliban valakit, vagy esetleg disco,boltok csajok szeretnek boltba járkállni vagy elég az ha kiteszed a lábad a házból :DD buszmegálló akárhol.. Én megvetem azt aki játékon keresztül akar ismerkedni :D 1 Ha szerelmes leszel olyanba akit nem is láttál :O csak magad teszed tönkre :D 2.Még nem is találkoztál vele gépeni akárki tud 3. Nincs értelme!! EMBER! Pötyögsz egy virtuális FOSON és azthiszed h minden jó lessz? :D Se egy érintés meg sem öleled Tudom /kiss /Wave meg minden de nem alacsonyodj le ennyire :D
2010. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nőjj fel! ha 1 kapcsolatra vágysz, tegyél érte.. még csak ennyit :D
2010. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 LoveGame ***** válasza:
Én azért tudok példát mondani. Legjobb barátnőm wowon keresztül jött össze egy fiúval és már másfél éve tart a kapcsolatuk.
2010. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Moszuke ***** válasza:
90%

hát megismerni mint tudni a nevét meg, hogy hol lakik , (esetleg zenei ízlés, filmek, stb kaki témák)

addig oké, de minden továbbit már személyesen érdemes:S


és ha köcsög allis akkor inkább törd össze az arcát ne ismerkedj vele. főleg ha human a szaros racial trinket miatt


FOR THE HORDE!

2010. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt mondjuk nem írtam oda ,hogy a beszélgetések útán nem a gép elött folytatni a kapcsolatot hanem találkozni is vele ha úgy alakúlna.
2010. nov. 10. 23:32
 7/20 anonim ***** válasza:
Vannak még csodák.. akkor 100 az 1-hez h működik :D. De szerintem msn cím ott teló szám és ennyi
2010. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Moszuke ***** válasza:
msn meg telefon ugyanaz mintha tápolsz és közbe priviben beszélgettek..
2010. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mi a vita tárgya eddig :D.. Gondolom olyan 12-16 éves lehetsz ha nem ne vedd sértésnek, ez igazából nem is számít ha találkozol utána vele.. És nem a gép az eggyetlen mód, akkor olyan mintha egy randi oldalon találkoznátok végülis itt nem a végeredményen vitatkozunk, hanem a kezdésről .. Sok sikert ;)
2010. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Moszuke: Úgyértem msn+telefonszám+randi minden sorjában de már utána elmondtam a véleményem :D
2010. nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!