Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomról van szó..nos folyton mondogatja,hogy szeret,eredetileg nem gondolta komolyan,de mostanában..máshogy mondja,ölelget,stb,és pénteken el szeretne mondani valamit,ami elég egyértelmű,hogy mit..

Szerintetek hogy mondjam el azt,hogy nem úgy,hogy ne vegye túlságosan magára? Arra gondoltam,megmondom neki,hogy nem az ő hibája,de én nemtudom elképzelni magunkat többnek.Én nem fogom mondani,hogy legyünk barátok,rábízom,hogy mit akar ezek után..Persze nem szeretném elveszíteni,de ha neki így jobb lesz..

16/L


2010. nov. 10. 21:08
1 2
 11/12 Moszuke ***** válasza:

nem nem.. nem jó.

ne mondogasd neki hogy tök jó barát.

az megfelel nála egy talánnak...

kerek-perec kell beszélni nincs mese. csak így lehet a két nem között barátság ha mind2 "leszarja" a másikat.

2010. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Értem. Elvetettem az ötletet..hát holnap megbeszéljük,remélem minden rendben lesz..már amennyire ez rendben lehet: )

Köszi a válaszokat!

2010. nov. 11. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!