Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon elcsesztem, de nem akarom, hogy ez így legyen?

Figyelt kérdés
Most mit csináljak? Volt ez a srác. Megvolt a szikra. Hülye voltam. Úgy gondoltam, ha össze kell jönnünk össze fogunk. Nem tettem semmit. Ma már másképp látom a dolgot. Szerintetek mit csináljak, ha azelőtt és azóta sem éreztem így senki iránt, de ma már barátnője van?
2010. nov. 10. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt elbaltáztad kedves kérdező...sajnálom..
2010. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Moszuke ***** válasza:
bánkódj, vágyakozz, hibáztasd magad, okulj, tanulj, fejlődj, lépj tovább, légy boldog.
2010. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval törődjek bele a végzetesen hülye tettem következményébe? ...Soha többet nem csinálok ilyet. Bár tudná...
2010. nov. 10. 20:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted, hagyd békén..:S ez a megoldás..
2010. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Moszuke ***** válasza:

segítek neked:

ismered ezt a srácot? mert ha nem akkor csak egy tökéletes, hiper-szuper fantomba vagy szerelmes, nem a tényleges énjébe a srácnak. ergo.. ezt tudatosítsd magadban és már is túlteszed magad a srácon.



ha ismered és a tényleges énjét szereted akkor elkúrtad.

marad az amit fentebb írtam:)

2010. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát. Hülyén hangzik amit mondani fogok, de nem nagyon beszéltünk. Csak tudjátok, a szemezés, a mosolyok. Egyszerűen csak úgy érzem vele összejöhetett volna. De igazatok van, elkúrtam. Nagyon. Barátnője van, boldog, ez a lényeg, én meg elfelejtem.
2010. nov. 10. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Sikerült, írhatod a privátot!!
2010. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyorsan túl leszel rajta, hidd el főleg hogy gyakorlatilag "semmi" sem történt.. de fel a fejjel, találsz mást :)
2010. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Moszuke ***** válasza:

hát akkor meg ne legyél hülye.. nem is ismered.. így még is hogy lehetsz BELÉ szerelmes?? egy fantomot kergetsz és az után vágyakozol.

ezt fogd fel és könnyebb lesz túllépni.

ennyi, pusz

2010. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erre csak egy megoldás létezik: időutazás. Ha majd feltalálom, valahogy jelzem, és akkor írj privátot. Lehet nem lesz olcsó, de megoldjuk a problémádat!
2010. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!