Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mit veszítenem?! Mit tanácsoltok?! .

Figyelt kérdés

15/L vagyok ..


Járok ilyen gyakorlat félére.. Vagy külön órára, ha úgy jobban tetszik!És ott senki nem ismeri szinte egymást, csak ki pl. barátjával, vagy barátnőjével ment..

És én már 2. órán meg ismerkedtem egy fiúval.. Vagyis ő jött oda hozzám beszélgetni :) aranyos volt, de végülis nem különösebben foglalkoztam vele ! Legközelebb megint beszélgettünk, és egész órán nézett, mosolygott rám :) stbstb.. Akkor észre vettem, hogy nem is rossz pasi ..Egyre szimpatikusabb lett, mert utána minden órán beszélgettünk .. Egyre jobban meg kedveltem! De nem voltam benne biztos, hogy be jövök neki, ezért nem voltam vele annyira közvetlen : / . .

Egyik óra után el hívott sétálni :) De barátnőm is jött ..

De inkább, csak ketten beszélgettünk (barátnőm nem annyira).. Eléggé elvoltunk :) Nevettünk sokat ! Folyton ilyen félre érthető szavakat mondott, és én ugye nevettem :) és mondta, hogy én mindig rosszra gondolod :) ..

Volt,hogy simogatta az arcomat.. Meg folyton a közelembe volt :) Meg nagyon jól el szórakoztunk (: ..

egyszer viccelődés közbe mondtam neki, hogy nem baj, ha a másik nemhez fűződik, és mondta hogy ha kell, be bizonytja, hogy nem :) ..

A búcsúzásnál meg ölelt..


Szerintetek be jövök neki?!

Mit csináljak hohy "közelebb" kerüljünk egymáshoz?!

De ahogy elnézem, jú úton járok, csak sajnos csak hetente találkozunk :/

Esetleg vegyem fel vele a kapcsolatot? Gondolod itt msnre..

Vagy mit kellene tennem ?! :)


2010. nov. 10. 19:21
 1/10 A kérdező kommentje:

*vonzódik


bocsánat, a hibákért :S

2010. nov. 10. 19:22
 2/10 anonim válasza:
Nyilván bejövős vagy nála, napnál világosabb. Hagyd, hogy ő kezdeményezzen, ha el mert hívni sétálni, akkor valószínűleg nem pancser a srác, ha tetszel neki, azt előbb-utóbb a tudtodra adja.
2010. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti bejössz neki.

Kettesbe legyetek, szal barátnőd ne vidd magaddal.

Igen jó ötlet az msn, csak nem órákon át mert elöbb utóbb kifogytok a témából is kínos lesz a csned. Mitöbb annyit megtudtok egymásról, hogy nem lesz értelme találkozni.

üdv

2010. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De barátnőm megsértődne, ha ott hagynám :/ Mert óra után hívott el..

Szerintetek adjak én is jeleket felé, hogy tetszik nekem?: Ha igen, akkor hogyan?

2010. nov. 10. 19:30
 5/10 anonim válasza:
jaja, a barátnődet hagyd otthon, nagyon ciki a randin a gyertyatartó
2010. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
egyértelmű hogy vedd fel vele a kapcsolatot ha nem lakik messze és tömegközlekedéssel sűrűbben is van lehetőség a találkozásra akkor az se lenne rossz szerintem
2010. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
+ a jelekről annyit hogy szerintem ha te hívod el vagy te kezdessz vele kommunikálni akkor észre fogja venni hogy keresed a társaságát és ebből rájöhet
2010. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, elég közel lakunk egymáshoz .. Pár kilométer!

Kösznöm a tanácsokat, megfogadom :)

2010. nov. 10. 19:43
 9/10 anonim ***** válasza:
elég tapintatlan a barátnőd(:
2010. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De mivan akkor, ha én csak egy vagyok a "sok" közül? És mindenkivel ennyire közvetlen?:/
2010. nov. 10. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!