Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni a zoktól, akik voltak már ilyen esetben vagy találkoztak hasonló esettel; hogy honnan vehetem észre v. mik a jelei annak, ha egy fiú és lány barátság átmegy szerelembe/erősebb kötődés egymás iránt?


Köszönöm szépen a NORMÁLIS válaszokat.


L/17


2010. nov. 10. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából ... :S ... most erre én is kiváncsi lennék ... mert van egy lány.. nekem bejön.. de én ilyen kis gyáva vagyok és nem merem neki elmondani :S ... de suliba ölelgetjük egymást.. meg ha a köszönésen kívül adogatunk egymásnak puszit... nálam ez már nem szimpla barátság... mégis mintha ugy látnám h ... ő csak azt akarja :S ... Nem tudom mit tegyek :S ... ugy érzem nem tudok nélküle élni /=.... soha nem voltam ilyen szerelmes 15/F
2010. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! az én kapcsolatom is barátságból alakult ki! van rá esély, pedig mindketten ellen voltunk. hogy a barátságot mentsük... de hát a szerelem:D



kedves válaszoló:D szerintem egyszer csókold meg puszi helyett de csak kettesben:D ne a suliban!

2010. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első válaszadó vagyok... nem vagyok elég bátor hozzá :$
2010. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak mondom. Alányok (én is 15 vagyok b ár a barátom 17)azt szeretik, ha a fiú a kezdeményező. Neked kéne megcsókolnod. És saját tapasztalatból tudom, hogy amúgy nagyon nehéz rászánni magad és elkezdeni, de ha már rajta vagy a dolgon, olyan könnyen fog menni minden. Próbáld ki. De tényleg.Lehet hogy ez lesz az, ami miatt együtt lesztek. Beszéld meg vele, hogy mit érzel/éreztek. hogy neked ez már több mint barátság.


A kérdezőnek is ezt javasolnám. Beszéld meg vele az érzéseidet, vagy lépj a tettek mezejére.

2010. nov. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsődleges jelnek tekinthető az, ha mondjuk kicsit zavartabban beszél, a figyelme elkandikál néha-néha (és ez nem volt megszokott, gyakran jön oktalanul zavarba, szégyenlősebb (pedig már jól ismeritek egymást). Érdekes, hogy távolságtartóbb lesz eleinte az egész kapcsolat, ha átmegy szerelembe, DE még az egyik fél sem mondta el az érzéseit. Na, ez volt az objektív része.


Szubjektívan azt tudom hozzátenni, hogy ha bizonytalan vagy abban, hogy ő is azt érzi-e, amit te, akkor inkább NE tedd meg - legalábbis, ha nagyon jó barátok vagytok. Mert ha esetleg mindketten igent mondtok, belementek a kapcsolatba, de az megromlik, akkor az éveken át tartó kapcsolatból nem az lesz a végén, hogy "maradjunk barátok", hanem az esetek túlnyomó részében az egész kapcsolat megszűnik, és többet nem beszélhettek. Ami jobban felőröl, mint az, hogy nem lehetett a tied, vagy hogy nem mondtad el, amit érzel.

2010. nov. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 válaszolónak: ez nagyon cuki amit írtál szerintem :)

és hajrá...tényleg 1szer puszi helyett csókot adj!

sok sikert;)

14/L

2010. nov. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Nem fontolgat az ki szivéböl szeret,és szive titkát bátran megmutatni kész"
2010. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1. válaszadó vagyok:)) Köszönöm szépen énis:))
2010. nov. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!