Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak ravenni egy fiut hogy megcsokoljon?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztalyomban, es en nagyon kedvelem ot, es ugy erzem hogy o is engem. Ma sokat volt korulottam s mond olyasmiket mint: A francba , miert vagy te ilyen aranyos! ( s megpuszil) De a csokhoz nem tudom hogy juthatnek el. Vannak valamilyen jelek , ami arra utal hogy nyugodtan megcsokolhat? Peldaul amikor elotte allok es nez es en nezem ot akkor valami jel, hogy csokoljon meg. Legyszi segitsetek! A fiu nekem nagyon tetszik! Elore is koszonom a valaszokat!
2010. nov. 10. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:

kérd meg ::D

vagy harapdált a szád... adj jeleket :D adj szájra puszit :D

vagy jelentsd ki .. de jól esne most egy csók..

2010. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
engem mar most ravettel
2010. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát amikor áltok egymással szemben és egymás szemibe néztem akkor adj egy puszit a szájára es akkor már talán rájon h meg kéne csokolnia.
2010. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Villants cicit.
2010. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megpuszilod a száját az már csóknak számít. Amúgy is az lenne a rendes csók, ha meg már a nyelved is használod az a nyelves csók...
2010. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszokat ^^ Egyebkent egy kicsi baj az is, hogy nallam a szajra puszi, mar egy csoknak szamit! Szivesen varom a tobbi valaszt is !
2010. nov. 10. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor vele szemben állsz, akkor finoman, gynegéden harapdáld a szád (2-3x) aztán nézz a szemébe, majd a szájára. Aztán megint a szemébe és megint a szájára. ha ennyiből nem veszi le, akkor vak. :)
2010. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!