Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor szünetet kért a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szünetet kért a barátotok (barátnőtök), később mi történt? Kibékültetek vagy szakítottatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 13:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A párom szünetet kért, és eléggé elszomorítanak a válaszaitok.:( Bízok benne, hogy mi kivételek leszünk és nem fog szakítani velem. Remélem ezek után sokkal jobb lesz majd a kapcsolatunk. Szorítsatok nekem, mert nagyon szeretem!!!
2010. nov. 10. 16:47
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Végül mi lett a kapcsolatotokkal?


Ugyanis én is hasonló helyzetben vagyok most.

A barátom szünetet akart,egy hete nem kommunikáltunk semmilyen formában.

Azt mondta,hogy majd ő keres,de nem tudja mikor....

Iszonyatosan szenvedek,mert bizonytalan vagyok.

Nagyon furcsa az is,hogy nem is nagyon mutatta ki azt,hogy gondja lenne velem,és ezért ért hidegzuhanyként a kérése.


Az tuti,hogy megtörik v.mi a kapcsolatunkban,de remélem azért sikerül rendeznie,tisztáznia a fejében a dolgokat,és akkor megpróbáljuk újra.


2 éve vagyunk együtt.

2011. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szia!Remélem nektek megoldódtak a gondjaitok. Mi decemberben szakítottunk,szünet után még pár hétig voltunk együtt,de már azt mondom feleslegese,hiszen jobb lett volna akkor abbahagyni. Így jobban fájt,meg magamat is hibáztattam...Azóta túl vagyok rajta,és minden rendbe jött nálam.:) Néha még hiányzik,meg szoktam rá gondolni,de már tudom,hogy sokkal boldogabb nélkülem,és én is nélküle.:) Veletek mi történt?
2011. jún. 13. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!